Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Most lesz 5. napja hogy nem...

Most lesz 5. napja hogy nem ettem. Nagy bajom lehet belőle? 17/L

Figyelt kérdés
Beteg vagyok, es egyszeruen semmilyen ételt nem kívánok, se hányinger se semmi nincs, most kezdek picit éhes lenni, de 4 napja mar semmit nem ettem, ma kedd lesz az 5.nap, remelem valamit magamba tudok majd tuszkolni.. most kezdek picit szedulni, de ebbol nem lesz komolyabb bajom, ugye?:(
2016. nov. 22. 00:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és betegség az mandulagyulladas, nem hasi vagy gyomor eredetű!
2016. nov. 22. 00:12
 2/10 anonim válasza:
Muszáj bevinned valamit a szervezetedbe... legalább valami könnyű kaját. Kekszet, gyümölcsöt, főtt krumplit. Egyél, mert rosszul leszel
2016. nov. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet. Meghalhatsz.
2016. nov. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyél mindenképpen, a gyögyuláshoz is rengeteg energia kell. Próbáld meg a piritós kenyeret jó sok fokhagymával (antivirális szer), nekem jól szokott esni.

Jobbulást! :)

2016. nov. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak azt nem írod, hogyan kezeled a manduláid.
2016. nov. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát, pár nap éhezéstől különösebb baja nem lesz az embernek, viszont a kiszáradás az lehet probléma. A legtöbb ember eleve nem iszik elég vizet, szóval ha még ebből levonom a táplálékkal bevittet is, meg hozzáadom, hogy lázad is van/volt gondolom, akkor ebből gáz lehet.
2016. nov. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyél sok húslevest.

Betegen normális, hogy nem kívánja az ember az ételt, de 5 nap nekem nagyon soknak tűnik. Nagyon legyengülhetsz ettől. Antibiotikumot szedsz? Iszol elég folyadékot (víz, gyógyteák)?

2016. nov. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gondolom marhara faj a torkod es ez sem konnyiti meg a helyzetet, de legalabb valami kis levest vagy fozelek stb ilyen konnyen nyelheto dolgokat kellene eszegetned, mert ha nem eszel, akkor honnan a budos francbol legyen energiaja a szervezetednek gyogyulni? Illetve ez mar egy ehezeses allapot, ha amugysem vagy valami tulsulyos, akkor eleg konnyen elajulhatsz, akar meg is halhatsz! Ha mas nem, igyal mezes citromos teat, egy nap legalabb harom litert, meg a sobevitellel is kezdeni kene valamit, mert a kiszaradas se gyerekjatek, en mar csak tudom!
2016. nov. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyél pépeset , főzeléket , leveseket , addíg amíg jobban nem leszel! Sok vitamint szedj és igyál is.
2016. nov. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha amúgy egészséges fajta vagy és kezdetben nem volt tápanyaghiányod, ennyi miatt nem aggódnék, ekkora böjtöt bírnia kell az embernek. De most már mindenképpen egyél! Engem már frusztrálna a fehérje- és zsírhiány, hiányozna a zöldség és a gyümölcs frissessége, minimum ilyesmit ennék, olyan formában, amire képes vagyok. Speciel tömény szénhidrátot (keksz, krumpli) pont nem ennék rá a ketózisra, amúgyis az az egyetlen makrotápanyag, ami nem esszenciális, a fehérje sokkal fontosabb. De persze ha azt tudod megenni s arra vágysz, edd azt. Remélhetőleg érzed, mi neked az elég könnyű étel, ne terheld meg magad valami töménnyel.

Egyszer 4,5 napig nem ettem, kutya bajom se lett, de akkor már igencsak kellett az üzemanyag... A szédülés normális, egyél, szinte tökéletesen bizonyos, hogy hamar elmúlik.

2016. nov. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!