Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális, hogy nem tudok hízni?

Normális, hogy nem tudok hízni?

Figyelt kérdés
172 cm magas és 47-50 kg-os, 20 éves lány vagyok. Fél éve egy betegség miatt az akkori 50 kilómból leadtam párat és nem tudom visszaszedni teljesen. Nem tudom, hogy ez mennyire normális. Orvos szerint lehet a genetika is, elég vékony alkatú a családom. Rendszeren táplálkozok, addig amíg nem érzem jóllakottnak magam. Körülöttem lévők egyre többen beszólogatnak, hogy "milyen gizda vagy" meg ilyeneket.. Mert régebben sokat sportoltam, de az egyetem miatt, ma már arra nincs sok időm, így az izomzatom is "lement".

2016. nov. 24. 00:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Udv ne hallgass a tobbiekre engem is sokan csufolnak mert betegseg miatt lefogytam. igen lehet genetikai is, de tudsz tenni erte mozogj sportolj mindegy mit menj le futni napi 1-2 orat szanj ra vagy menj el terembe szamold ossze mibol mennyit eszel noveld a sze hidrat adagodat amig meg nem indul a hizas csak vigyazz ne ess tulzasba vele. Egyebkent a mozgas fontos mert a szervezeted igenyelni fogja a tapanyagot es ha eleg feherjet viszel be akkor szep formad is leszel ugy fogsz hizni.
2016. nov. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!