Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vettem a Tescoba VegaProteint...

Vettem a Tescoba VegaProteint (Interherb), mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Korábban is ittam fehérjét, de az Biotech-es Iso Whey Zero volt, amit gyakorlatilag bármibe el tudtam keverni, gyorsan feloldódik és kellemes íze van. Volt hogy liszt helyett használtam, volt hogy sima turmixként, edzés után stb. Ennek viszont förtelmes íze van és el sem akar oldódni.. Olyan mintha lisztet tennék a tejbe...

Esetleg valakinek ötlete, hogy mihez kezdjek vele?

Egyébként nem azért vettem, mert át akarok térni növényi proteinekre, csak nem volt itthon semmi és SOS-be ezt találtam.


2016. nov. 24. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Használd el lisztként. Szójafehérje amúgy. Tényleg rossz ízű. De én kazeint nem innék soha az életben. Rizs vagy borsó fehérje.
2016. nov. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dobd a kukába! Ezek a túlcicomázott lófa&ok csak károsítják az egészséged. Ráadásul valószínűnek tartom, hogy némi kocsikenyőcs is kerülhetett a csomagolásba, ha már olyan rossz az íze!
2016. nov. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mióta túlcicomázott lóf.sz a szója? :D Állatok takarmánya jórészt, csak szólok, úgyhogy akkor húst se egyél ;)
2016. nov. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valóban? Sok bolondságot lehet olvasni, hallani a szólyáról is. Az állatok takarmányozásánál is elöször meg kell sütni, hogy átalakuljanak benne az allergén anyagok. A takarmányozott állatok nem olyan hosszú életűek, ezért rajtuk,bennük nem mutatható ki az évtizedek alatt felgyülemlett kosz meg szemét, ami egy embert padlóra kényszerít.

De én nem mondtam azt, hogy te ne egyed! Azt sem, hogy mit egyél helyette!

2016. nov. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez jó. Legközelebb egy szójaallergiásnak azt mondom, hogyha sütve eszi a szóját, akkor átalakulnak benne az allergén anyagok, nyugodtan egye ...
2016. nov. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, mit csinálj vele, de én is inkább a rizs- és borsófehérjét ajánlom máskorra a növényiek közül...

A szójának amúgy sincs annyira jó híre, hogy megegyem (s az íze se jó, így nulla a vonzereje), maximum erjesztett formában.


Lisztként olyan ételbe, amiben sokféle íz van, talán elmegy. Max. keversz hozzá más lisztfélét, kakaózod, mit tudom én. Nekem is vannak rosszabb ízű (de amúgy jó és hasznos) alapanyagaim, amiket kis mennyiségben tudok elhasználni, illetve ki tudom tapasztalni, mit nem ront el s mibe ne jusson eszembe se felhasználni.

El kell nyomni az ízt, ha nem akarod szenvedve legyűrni és sajnálod kidobni is...

2016. nov. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !:)
2016. nov. 25. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!