Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az létezik h valaki ugy...

Mgfzjbfgjjm kérdése:

Az létezik h valaki ugy kiszáradjon hogy két napig nem iszik de eszik?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel most ezen vitázunk szerintem nem mert ugyanugy tápanyagot vesz magához! Szerintetek?

2016. nov. 26. 10:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Tápanyagot nem vesz magához! De kiszáradni 2 nap alatt nem fog,mert folyadékot igen. Viszont ez is csak időszakos,mert ha csak sima vizet iszik valaki,nem pedig olyan folyadékot ami tartalmaz elektrolitokat,akkor egy idő után a víz ellenére is ki fog száradni.
2016. nov. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Éppen ez az hogy nem iszik csak eszik
2016. nov. 26. 10:16
 3/23 anonim ***** válasza:
Aha,már látom. Akkor ki lehet száradni,mert a bevitt és kiürített folyadéknak egyensőlyban kell lennie ahhoz,hogy ne száradjon ki az ember. Ha valaki 2 napig nem iszik,akkor a veséje,hogy a méreganyagokat el tudja távolítani, a szövetekből vonja el a vizet,amíg bírja, aztán jön a kiszáradás És ennek bizony elég 2 nap.
2016. nov. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Oh köszönöm☺ és kűlső jele is van ennek nem? Mert én ugy tudom hogy egy idő után lila lesz a száj vagy nem?
2016. nov. 26. 10:49
 5/23 anonim ***** válasza:
Nem.Lila akkor lesz a száj,ha nem jut elég oxigénhez valaki. A kiszáradást úgy látni (időseken gyakori),hogy beesett lesz a szem, a bőr száraz,ráncos, a nyelv szintén és lepedékes.Elkezd fájni a fej,hányinger,hányás kezdődik,a vizelet sűrű és sötét színű lesz. Nagyjából ezek amiket bárki észrevehet.
2016. nov. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
És ezek a tünetek a végsőstádiumnál vannak? Szóval ilyenkor mentőt kell hívni az illetőhöz?
2016. nov. 26. 11:16
 7/23 anonim ***** válasza:
Bizony bizony! Az előttem válaszolónak igaza van.De kérdező! Miért érdekel ez annyira?? Tán nem probálkoztok ilyesmivel?! Nehogy!
2016. nov. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Attól függ mit eszik, mert pl gyümölcsökben, joghurtban, meg még egy rakás dologban elég sok a víz.
2016. nov. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Dehogy csak mindenki mond mindent evbel kapcsolatban es erdekelt mi az igazsag☺
2016. nov. 26. 11:57
 10/23 anonim ***** válasza:
3 percig bírod levegő nélkül , 3 napig víz nélkül , 3 hétig étel nélkül. (Állítólag)
2016. nov. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!