Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vékonyabb nők, lányok, fiúk...

Vékonyabb nők, lányok, fiúk és férfiak, ti mennyit esztek egy nap alatt?

Figyelt kérdés
Konkrét mennyiségeket/ételeket szeretnék.
2016. nov. 26. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Én még nem vagyok vékony (bár szálkásítok, így jóval kevesebbet eszem jobb napjaimon, mint vékonyan fogok), de a párom az és nem is izmos a 65 kilójával (van rajta némi felesleg, de nem sok). 37 éves férfi, s véletlenül tudom, hogy 2800 kcallal tartja a súlyát. A reggelije 1000-1200 kcal, ez fontos, az ebédje picit kisebb, a vacsorája pláne.

Félig rizsen él, de krumpli is gyakran van. Sok zöldség, gyümölcs, olajos mag, némi tojás, sajt, rengeteg édesség, de ez utóbbi napi sokszor (jóféle házi süti és házi csoki, zabkása, banánpuding. általában mikrós rizssüti csokival). Sok zsír, még több szénhidrát, de ez azért változik, neki kb. mindegy, csak mindkettő magasan legyen, főleg a szénhidrát.

A reggeli zabkásája 1 kiló fölötti és tele van kókusszal és mazsolával, hogy kalória is legyen benne elég.

2016. nov. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincsen rajtam felesleg,csak izom.Karcsú/vékony vagyok.Igyekszem egészségesen táplálkozni már egészen fiatalkorom óta(nem fogyókúrázom). A cukor bevitelt minimálisra fogom (bár alapjáraton nem vagyok édesszájú).Zöldségeket preferálom félnyersen.Átlag napi 5x szoktam enni,így felgyorsul az anyagcserém,és nem marad rajtam felesleg.A nagyon zsíros ételeket (pörkölt pl.) hanyagolom.Viszont húst sokszor fogyasztok. A lényeg,hogy sokszor egyél keveset,ettől nem lehet hízni.:)

N22

2016. nov. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Éhezni viszont nagyon lehet tőle, ha az embernek sok kell egyszerre. Ez teljesen egyéni. Van, aki pont napi egy evéssel tud megfelelő mennyiséget enni, ha nincs extrém nagy kalóriaigénye, több evéssel megnő a bevitel, ha nem akarja éhezve a falat kaparni. Az anyagcserén ez semmit nem lassít, ahhoz koplalás kell s a mozgás hiánya sem tesz neki jót.

Sokaknak jó a sok kis evés, de van, akinek katasztrofális, csak éhezni vagy hízni fog.

2016. nov. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!