Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Testkép zavarom lehet?

Testkép zavarom lehet?

Figyelt kérdés
Tizenéves fiú vagyok. Régen duci voltam és sokat szekáltak miatta. Most már lefogytam, izmosodtam. Csak az a baj, hogy sokan azt mondják rám, hogy vékony vagyok. De nem ezt látom a tükörben. Má a kalóriákat is számolom. 166cm vagyok és 54kg. A csipőm 69cm. A derekam 65cm. Régebben vékonynak láttam magam, de most, hogy elkeztem jobban nézni egyre kövérebbnek látom magam. Ha elmegyek egy tükör mellett csak azt tudom nézni, hogy milyen alakom van. Mit csináljak?

2016. okt. 27. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Edzzel tobbet es a bicepszedet nezd, kit erdekel az alakod? Ha almahoz hasonloak a bicepszeid? :D
2016. okt. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fennáll a gyanú. Elég vékony vagy, nem kéne a kalóriákat számolnod. Egyél több húst, tojást, zöldségeket, próbálj egészségesen táplálkozni. Zsírból vagy valamilyen hidegen sajtolt olajból is kellene egy kevés, étolaj helyett, a zsírban oldódó vitaminok hasznosulásához és a hormonrendszer megfelelő működéséhez.
2016. okt. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!