Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha egyszerre megiszom 1 liter...

Ha egyszerre megiszom 1 liter írót ( ha valaki nem tudná ez olyan, mint a natur joghurt) akkor ki van tágulva a gyomrom?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ez egyszerre,más is megtud enni egyszerre ennyit?

2016. dec. 8. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mér lenne? Egy menzás menü adag: 3 deci leves, fél liter főzelék, és akkor még tunkolsz mellé kenyeret is. Már csak 1-2 deci hiányzik a literhez, de ha betolsz valami desszertet, mondjuk egy somlóit, akkor máris ott vagy.
2016. dec. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1l író sztem sem sok. Nem emlékszem mekkora az a kis vödrös joghurt de gyerek koromban simán benyaltam.
2016. dec. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 liter vizet is meg tudunk inni elég hamar... Nem nagy különbség. Nem sok az.
2016. dec. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyomor elég tágulékony, ráadásul a folyadék gyorsan áthalad rajta. Kitágult gyomorról szerintem akkor beszélhetünk, ha valaki mindig csak durván nagy mennyiségű (térfogatú) étellel tud jóllakni.
2016. dec. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!