Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Alvás előtti étkezésről mi a...

Alvás előtti étkezésről mi a tapasztalatod, véleményed?

Figyelt kérdés
Szoktál lefekvés előtt enni közvetlen? Mi a véleményed róla? Valóban jobban hízna tőle az ember?

2016. dec. 10. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszerű szervezetem van, én csak a kalóriatöbblettől hízom s az esti evés nem lassítja az anyagcserém, úgyhogy csak emiatt nem hízhatok.


Néha előfordul, de nem szeretem, mert nekem olyankor nem annyira jó enni, kívül esik a természetes evési ablakomon. De ha éhes vagyok, eszem, az alap.


Simán le lehet fogyni csak késő esti evéssel, ebben nincs semmi különös.


Szerintem mindenki ossza el úgy az étkezéseit, ahogy neki jó. Gondolom, sokaknak nem ideális a lefekvés előtti nagy evészet, azok ne csinálják azt.

2016. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy mikor eszel, a kaloria merleg szamit. Ha egesz nap nem eszel szinte joforman semmit es este lefekves elött bepotlod, de nem kerulsz kaloriatöbbletbe, egy dekat sem fogsz hizni. Az emesztes szempontjabol szoktak ajanlani, hogy lefekves elött 2-3 oraval egyunk utoljara, hogy nyugodtabban tudjunk aludni.
2016. dec. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ha rendesen vacsorázok, akkor nem vagyok éhes mikor felkelek. Bár szoktam reggelizni.

A közvetlen lefekvés előtti étkezésröl leszoktam, mert minden alkalommal utána korgó gyomorral keltem! Rosszul is alszom olyankor, felébredek az éhségre.

2016. dec. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!