Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék változtatni magamon,...

Szeretnék változtatni magamon, először az étrendemen, de hogy? 16 éves vagyok és sajnos 110kg. Leszeretnék menni 90 kg-re nyárig. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Suli időbe ez szokott lenni:

5:30 kor kelek és általában 15:00-re érek haza

Megszoktam enni 2 szendvicset + egy kis nógrádi ropi meg egy sport szelet, amikor hazaérek ebédelek. Vacsorázni nagyon ritkán szoktam talán minden 4 nap. Akkor egy vajaskenyér.



A hétvégém úgy szokott állni hogy 10:00kor kelek. 12:00kor ebédelek. 15:00kor uzsonna egy szendvics és vacsora is egy szendvics. De ez sem elég. Valaki valami javaslat?


Amúgy 1 hete este szoktam futni talán az segít, vélemények?



2016. dec. 13. 18:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és suli időben teat szoktam inni azt a xixo-t. És itthon mostanában vizet.
2016. dec. 13. 18:45
 2/7 anonim ***** válasza:
A mindenit, hogy nem vetted észre, hogy egyre csak hízol. De most már másként lesz, és tudatosan fogsz enni. Legyen szerencséd vele. Csak elég következetes legyél. És sokáig.
2016. dec. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Palackos műteát ne igyál, csak vizet vagy filteres fogyiteát gyógynövényből, persze cukor nélkül. Ropit ne egyél, a szendvicset inkább abonettből, vagy puffasztott rizsszeletből, vaj stb nélkül, leginkább salátával, kerüld a zsíros sajtokat, felvágottakat.
2016. dec. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, Köszike :)
2016. dec. 13. 22:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Hagyd el a cukrot, a fehér lisztet,

édesítőre cseréld le, én pennys tablettát hadználok... az hasonlít nekem a cukor ízére leginkább. Azzal iszom a teát. Vagy kapni azokat az ízesített cukormentes ásványvizeket.

Sok zöldség, most rákattantam a karfiolpürére (krumplipüré helyett,) isteni!

ezt még suliba is el lehet vinni.

Az abonettet, pufirizst felejtsd el... max ritkán.

ropit se egyél, nagyon nem jó.

2016. dec. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még mielőtt itt a sok jótanácsra teljes önkínzó szakkörbe kezdesz és mindent kiiktatsz az életedből amit eddig ettél, olvasd el a sárga kapszula című ebookot.
2016. dec. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Több fehérje, sok zöldség, egy kis gyümölcs, kevesebb kenyér, ropi, csoki csak ritkán és minél kevesebb. Cukros lötyik helyett víz. A vajjal nincs gond, ha nem kilószámra eszi valaki, kell valamilyen természetes zsiradék, inkább az étolaj és a margarin, bolti vajkrém felejtős.

És a mozgás nagyon fontos, de ekkora súllyal nem futnék, nem tesz jót az izületeknek. Inkább tempós séta lenne jó, vagy ha ragaszkodsz a futáshoz, legyen jó cipőd és lehetőleg ne betonon fuss.

2016. dec. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!