Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Súlytartáshoz ez jó volt így ma?

Súlytartáshoz ez jó volt így ma?

Figyelt kérdés

Most már nem fogyózok,csak szinten tartok.Ez belefér?

Mai kaja :


-rántott csirkemell,hagymás krumpli,dinsztelt káposzta

( + kenyér )

- tejfölös,citromos gombaleves


-1 rúd diós bejgli

-1 liter tej



- 1 fehércsokis-kókuszos Boci szelet



- 2 szendvics

(vaj,pick szalámi,sajt,salátalevél,paprika,majonéz)


- 3 liter ásványvíz.



28/L


2016. dec. 18. 23:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez most komoly kérdés? Ennyi kajától egy egész etióp család jól lakna?!
2016. dec. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

miért ne lenne komoly ?? mondjuk tele is lettem , meg délután 3 ig aludtam, szóval viszonylag rövid idő alatt ment le.

pont elégnek éreztem.

2016. dec. 19. 07:55
 3/15 A kérdező kommentje:
és csak 3 fő étkezés van benne, kettő az kisebb..
2016. dec. 19. 07:56
 4/15 A kérdező kommentje:
sőt, csak 1 a kisebb( fehercsoki)
2016. dec. 19. 07:57
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha normál bejgli és nem picike rúd, az hozza a kalóriákat... A csirkés ételnél nincs adat, lehetett akármennyi.

De mivel fogalmunk sincs, hogy ez egy tipikus napod-e s mondjuk szétkokszolt 120 kilós testépítő vagy, esetleg a hétvégén lebicikliztél sokszáz km-t... Nem tudhatom, hogy 1500 vagy 5000 kcal neked a súlytartás. De amúgy sincsenek mennyiségek, csak normál esetben az, amit írtál, az elég emberes kalóriamennyiség. Én is meg tudnám enni, nem arról van szó, de ez túlevés lenne nekem s holnap nem sokat ennék, azt hiszem...


Ha fogytál, tudod, mennyivel fogysz s valamennyire meg tudod becsülni, mennyivel tartasz súlyt. Mindenesetre sokkal jobban, mint mi, akik semmit nem tudunk rólad és az ételeid pontos méretéről, összetételéről sem,.


Mondom, a bejgli a durva, mert a sütik már csak ilyenek. Sütsz egy tepsi valamit, s az néha sokezer kcal... A bejgli erős, nálunk rengeteg olajos mag van benne. Márpedig egy kevéske olajos mag is hozza a kalóriát, ebben van tapasztalatom, félig olajos magvakon élek sok éve.

2016. dec. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kutakodtam, a bejgli és a tej simán lehet 2700-2800 kcal, normál méret és összetétel esetén. Nos, rengeteg testépítő fickó lehet, aki ennyivel már tömegel s ez csak egy étkezés. Én feleennyivel fogyok, ennyivel éppúgy súlyt tartok még, mint a kétharmadával.

Brutális nap, a legaktívabb emberek szoktak ennyit enni.

2016. dec. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha mennyiséget nem, csak az ételek fajtáját nézzük, akkor az ebéded (leves + második) okés, a szendvicset főétkezés gyanánt önmagában nem tartom túl jónak (kevés fehérje, kevés zöldség, sok értéktelen ch), egy kis csoki mint nasi még beleférhet, na de az 1 rúd bejgli és az 1l tej, hát ezen dobtam egy hátast...

De neked kellene ezt érezned. Szinten tartáshoz a zöme nem a legjobb étel, bár kérdés az is, miből készült az a bejgli, és mekkora súlyú egy rúd, illetve hány kalóriával tartasz súlyt.

2016. dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Előző, a mennyiség miatt nem kell aggódni egyes ételek fehérjetartalma miatt... Aki ennyit eszik, az akár zöldséges rizsből és sütiből is beviszi :D Könnyen elképzelhető, hogy még sok is fehérje. A bejgliben és a tejben lehet 70 gramm (fél kilós rúd esetén, de úgy nézem, ez elég normál méret) s a többiben is akad rendesen.

Ha visszafogottan eszik az ember, az persze egészen más s valóban, nem minden étel mondható közel sem ideálisnak...

2016. dec. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

hú,hát igen,nekem ez egy normál nap,máskor is így eszek,csak nyilván más ételeket.

ma kicsit visszafogottabban ettem :

2 szelet kenyér,felvágott,sajt

1 liter tej

2 csomag Győri Jó reggelt keksz


de még éhes vagyok.

simán megenném a másik rúd diós bejglit,de kéne hagyni másoknak is Karácsonyra.( a dióért megőrölük )



Ez ilyen házi bejgli, 500-600 gramm körülbelül 1 rúd.

2016. dec. 19. 19:32
 10/15 anonim ***** válasza:
Már ott nagy hibát követsz el,hogy a rántott húshoz és krumplihoz kenyeret is eszel. Aztán még 2 szendvics, bejgli(nem is kevés). A szénhidrátokat NAGYON LE KELL
2016. dec. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!