Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen természetes módszerekke...

Milyen természetes módszerekkel lehet csökkenteni a koleszterinszintet?

Figyelt kérdés
Anyumnak 8,5 körül van a koleszterinszintje és a gamma GT-je is 110. A doki azért nem ír fel neki koleszterincsökkentőt, mert hát az amúgy is rossz hatással lenne még pluszban a májára. Szed mákolajat illetve mondtam neki, hogy az activiába tegyen bele egy kis zabkorpát, azt olvastam, szintén csökkenti a koleszterinszintet. Esetleg van valakinek valamiféle egyéb ötlete?

2016. dec. 28. 17:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Chia magról esetleg hallott valaki? Vagy esetleg a 100%-os gránátalma gyümölcsléről is jókat hallottam ezzel kapcsolatban...
2016. dec. 31. 12:42
 12/14 anonim ***** válasza:
A chia mag jó omega 3 forrás. Nem árt a cukorra is odafigyelni, minél kevesebbet eszik, annál jobb.
2017. márc. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Decemberben 6.4 volt a koleszterin szintem. Most csinálták meg a 3 hónapos kontrollt és 5.7 lett az eredmény. Nem szedek semmilyen koleszterin csökkentőt,viszont minden nap megeszek egy tál zabpelyhet tejben,amibe teszek őrölt diót és mézet,valamint hetente 3-4x a szendvicsem mellé eszek fokhagymát. Egyébként ugyanúgy étkezem ahogy szoktam. Nem eszek extrém sok zöldséget,viszont eszek húst (disznót, szalonnát is).
2017. márc. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Értem, rendben és köszönöm a válaszokat!
2017. márc. 13. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!