Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Létezik valamilyen hasmasszázs...

Létezik valamilyen hasmasszázs, amivel könnyebben megy az ürítés?

Figyelt kérdés
Kiegyensúlyozottan, változatosan eszem (nem eszem cukrot és fehérlisztet) mégis van amikor nehezebben megy. Van ilyen masszázs?
2017. jan. 6. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez volt a problémam, reggel 2 db kovaföld tabletta (vagy por, ha megbírod inni), másnap reggel már menni is fog a dolog.
2017. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Állítólag igen, jobb oldalt lentről felfelé, majd húzod a kezed bal irányba, s onnan fentről lefelé.

Nem tudom mennyire hatásos.

2017. jan. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ki fogom próbálni!! :D :D
2017. jan. 8. 18:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért én kíváncsi lennék a vízben oldódó rostfogyasztásodra...sokan hiszik azt, hogy egészségesen táplálkoznak, de az nem merül ki abban, hogy nem eszünk 2 ételcsoportot...
2017. jan. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolom, egészséges életet élsz, ez esetben egyrészt tisztellek, másrészt nem tudok segíteni.

Mert én aztán zabálok cukrot meg fehér lisztet is, ha úgy van, viszont valahányszor úgy iszok kávét, hogy mellette/utána elszívok egy cigit, akkor azonnal mennem kell a wc-re.

Talán ha csípős dolgokat eszel, az segít, engem legalább is meghajtanak.

2017. jan. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatnád az apró magokat, pl. lenmagot (napi 1 kiskanál), vagy az útifűmaghéjat. Amellett, hogy érdemes minél több zöldséget enni, sok vizet inni, és tornázni (felsőtestre), ez is segíti a bélmozgást. És még vannak jó gyógyteák is.
2017. jan. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!