Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nincs étvágyam?

Miért nincs étvágyam?

Figyelt kérdés
folyton éhes vagyok, de nem tudom mit ennék/ehetnék, ha csinálok magamnak kaját akkor meg egyszerűen nem elég és ugyan úgy érzem hogy éhes vagyok. 1-2 hete még nem volt bajom ezzel, ha éhes voltam akkor ettem egy szendvicset vagy valamit és elmúlt az éhség, most meg éjjel nappal éhes vagyok de ha eszek akkor sem csillapodik és valamiért étvágyam sem nagyon van. Mi okozhatja ezt? mit kéne tennem? nagyon rossz így...most ebédeltem, 3 szelet húst megettem + sültkrumplit mégis még mindig éhes vagyok de nincs kedvem enni...olyan sz*r... alapból jóevő vagyok, sokat szoktam enni, nem vagyok elhízva, 172cm körül vagyok és 63-64 kiló. 16L

2017. jan. 8. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán rekeszizomsérv! Én is így szenvedtem hosszú évtizedekig. egy kávéskanál szódaport lenyelve, 3-4 deci folyadékkal leöblítve, böfögés után elmúlik az éhségérzet.
2017. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Nincs étvágyad, de ha eszel, nem múlik el az éhséged? Nekem ez egy kissé ellentmondásos.
2017. jan. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
valahogy úgy. Én sem értem teljesen. Szóval ha éhes vagyok akkor ennivalót keresek, ha találok valami ehetőt és elkezdek enni akkor pár falat után úgy érzem hogy nem tudok többet enni, de közben ugyan úgy éhes vagyok és nem érzem hogy teli lennék vagy ilyesmi. Ez az egész csak pár hete van. Pl szombaton diákmunkázok, reggel be szoktam ugrani a boltba kajáért, azelőtt megettem mielőtt dolgozni kezdtem és minden jó volt, most meg ha veszek kaját úgy kell magamba erőltetnem és ugyan úgy éhes maradok, ha pl több kaját veszek akkor meg nem bírom mindet megenni mert...nem tudom miért, utána persze a hátam is fájni kezd és egész munkaidő alatt szenvedek. Én sem tudom megérteni. Valami olyan hogy éhes vagyok, eszek, érzem hogy fér még és szívesen ennék még de valami miatt olyan érzésem van hogy nem tudok többet enni.
2017. jan. 8. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!