Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen mozgast kell ahhoz...

Milyen mozgast kell ahhoz vegeznem es miket kell ennem ahhoz hogy fogyjak? Nem az izom epites a cel, hanem a fogyas. Többi lent

Figyelt kérdés
Viszont a mindennapi menzai kaja mellett nem tudok meg egyeb extra eteleket mint a magazinokban hogy vorosre piritott lazac anyamkinjaval..16/L

2017. jan. 9. 21:37
 1/2 anonim válasza:

Szia szerintem egy kis mindenapi mozgassal kezd az egészet igyal napi 2 liter folyadékot minimum

Es egyél naponta töbször 4 szer is keveset mert ha 1 szer is eszel többet akkor a szervezet el fogja raktározni neked mindet zsirba mert tudja hogy nem kap folyamatosan ételt

Összbe : tornázz minden nap legalabb 20 percet , igyal 2 liter folyadékot mínimum , es egyel rendszeresen! Es ez komolyan mondom mert ha egyszer 2 szer eszel egy nap mind szepen el fog menni zsirba :)

Remelem segitetten nem vagyok a nagy hozza értő csak foglalkozok sportal es nagyjából tudom ezeket :)

19/f

2017. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Legjobb, ha sok zöldséget eszel köretként mindenhez, amihez passzol (hús, tojás, sajt stb.). Bármilyen zöldség jó, amit szeretsz, de próbálj minél többfélét, változatosan enni.

Gyümölcsöt étkezések között, vagy fél órával főétkezés előtt érdemes enni, lehetőleg éhgyomorra, friss, nyers gyümölcsöt.

A többi már opcionális, de légy óvatos a cukorral, pékáruval, bolti tejjel, étolajjal, margarinnal. feldolgozott és gyorsételekkel. Minél kevesebb E-t eszel, annál jobb. Csak vizet vagy gyógyteákat igyál.

2017. jan. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!