Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ettem reggel egy lángost és...

Martin02020 kérdése:

Ettem reggel egy lángost és egy szelet májkrémes kenyeret . Nem akarok hizni ma már ne egyek?

Figyelt kérdés
2016. aug. 13. 07:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Ma már ne egyél, ne igyál és büntetésből térdepelj egész nap a szoba sarkában!
2016. aug. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Normális választ kértem
2016. aug. 13. 08:13
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted is túlzó, hogy egyes azt mondja ne egyél és ne igyál ma, abból logikusan következik hogy még szerinted is hülyeség. Vagyis a kérdés értelmetlen
2016. aug. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

a kaloriabazis.hu ingyenes oldalon vezesd, hogy mennyi kaloriat eszel. kiszamolja neked, hogy a célodhoz és a súlyodhoz képest mennyit ehetsz.


el van mentve szinte minden étel kalória és tápanyagtartalma, így könnyű kikeresni, hogy miben mennyi van, sőt még automatikusan összegzi és napi bontásban megjeleníti neked.


ezek szerint:

májkrémes kenyér (1 adag - 100g): 194 kcal

sajtos tejfölös lángos (1 adag - 158g): 488 kcal


egy 180 cm magas, 80 kilós, könnyű fizikai munkát végző, heti 2-3 órát sportoló férfi átlagos kalóriaigénye naponta 1926 kcal


így a fent említett két étel, magában annyira nem vészes.

2016. aug. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyél, de már csak valami diétásat. Az éhség a legnagyobb ellensége a fogyókúrának. Ha egész nap nem eszel, holnap reggel olyan éhes leszel, hogy még egy csokitortát is megeszel a mai reggeli mellé.
2016. aug. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Na jó, azért ne viccelj, Kérdező! Ha ma egész nap koplalnál egy lángos miatt, csak azt érnéd el, hogy holnap még éhesebb leszel, még nagyobb étvágyad lesz, még többet akarsz enni, és nem fogsz fogyni, mert a szervezeted rövid idő alatt megtanulja, hogy a koplalós napokra tartalékolni kell. Most bakiztál a diétádban, nem jött el a világ vége. A nap folyamán ügyelj az étkezésedre, diétás menüt fogyassz, lakj jól (ez fontos, ne éheztesd magad!). Holnap pedig figyelj jobban és mindenek előtt tartsd szem előtt a kiegyensúlyozott táplálkozást! Mindenki követhet el hibákat a diétája alatt, de szépen kérlek, ezért sose büntesd magad. Ha van rá lehetőséged, akkor délutánra esetleg iktass be egy kis mozgást, légy aktív és máris könnyebb lesz a lelkednek is.
2016. aug. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Futottam 4 km-t :)
2016. aug. 13. 12:13
 8/13 anonim ***** válasza:

5., 6. vagyok!

Ügyes vagy, nem lesz gond azzal a lángossal. És remélem, azért azóta ettél már. :)

2016. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat, elírtam, a 6. voltam
2016. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor megnézem az összetételt s aszerint eszem. Egy csomó fehérje kell még és sok zöldség sem árt. Ha 5 lángos lenne és nem lenne kalóriakeret, akkor is vinnék be sovány fehérjét zöldséggel. Persze egy nap nem a világ, de szeretem, ha minden nap jobbára normális.
2016. aug. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!