Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hagymától megfájdul a gyomrom...

Hagymától megfájdul a gyomrom és hasmenésem lesz, miért?

Figyelt kérdés

Régen nem volt semmi panaszom a hagymától... de most meg bármilyet eszek azonnal rosszullét, fájdalom, hasmenés.

IBS gyanúval már vizsgált a gastroenteológia, de semmi.

Milyen betegségekre utalhat a hagymaintolerancia?

Gyomorfekély? Béltükrözés volt, most jönne majd a gyomor.


2017. jan. 12. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyomorfekély biztos nem....

Lehet érzékeny rá az epéd


Hogy bírtad a béltükrözést? :D

Én gyomortükrözésen voltam, akartak továbbküldeni béltükrözésre..... mondtam nekik, hogy anyád!


gyomortükrözéssel is vallatni lehetne

2017. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is így voltam! Eleinte a paradicsomtól, aztán a hagymától, gyümölcsöktől, lekvártól, végül a krumpli is később görcsös fájdalmakat okozott a beleimben. Rájöttem, hogy a nagyüzemileg előállított termékek okoznak problémát, és már 2 éve odafigyelek, hogy nem eszek semmiféle kálit. Tehát a káliumsót kell kerülni. Amit boltban, Kereskedőtől veszel, hagymát, azzal is az a baj, hogy műtrágyával van felfújatva. Ha lapjára kettévágod a hagymát, meg lehet számolni, hogy hány karikából áll. A nyolc karikánál kevesebb az mind génmanipulált magokból műtrágyával nagyüzemileg termelt hagyma. Már a kiskertekben sem nagyon lehet eredeti hagymát termelni, mert a forgalomban lévő magok is mind génmanipuláltak. Épp úgy mint a paradicsomé.
2017. jan. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!