Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 3 napja nem tudok kakilni! Ez...

3 napja nem tudok kakilni! Ez baj?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 14:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

nálam baj lenne. gondolom nálad is.

gyümölcs-kefír-szilva-rostok

2010. máj. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Amikor én mentem VB-re egy hétig nem szartam. Mostanában se ritka a 2 nap kihagyás. Ígyál meg 3 monstert, meg rágj folyamatosan rágót, negyed óránként cseréld. Majd este beszarsz tőle, ha tudsz aludni.:D
2010. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem egészséges, az biztos. Főleg, hogy később, ha sikerül, fájdalmas lesz. Az én lányomnak 1 hétig nem volt, és nem használt semmi, amit gyógyszerészek, bioboltosok ajánlottak. Munkatársam javasolta, és tökéletesen bevált: 1 kávéskanálnyi mustármagot össze kell rágni, lenyelni. Nem csak megindítja a folyamatot, hanem fel is lazítja, hogy ne fájjon. Ne tudd meg, mi jött ki 1 hét után, amikor már feszes volt a hasa, és az is fájt. Kb. 3 óra alatt 1 heti "termés".
2010. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Pedig rendszeresen eszek mindenféle rostot is!Ami bemegy,nem tudom hova tűnik mert ki nem nagyon jön!

Meg elég soványka is vagyok,a tápanyag nem megfelelően szívódik fel!

2010. máj. 5. 15:10
 5/20 anonim válasza:
88%

Egy pohár kefírbe tegyél 1-2 evőkanál búzakorpát, és azt reggel edd meg. Emellett a folyadékbevitelre is nagyon figyelj, lehet, hogy nem iszol elég vizet. Napi 2-3 liternek meg kellene lennie. A mozgás is fontos, de mindezek mellett sajnos pszichoszomatikus tünet is lehet a székrekedés. Azt mondják, ha valamilyen múltbeli dologhoz erősen ragaszkodsz, nem tudsz valamit/valakit elengedni, az is okozhat ilyen tüneteket.

Remélem, hamarosan megoldódik a probléma :)

2010. máj. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Én álltalában koplalás idején nem tudok kakilni. Volt h., kb 1,5 hétig nem jött ki belőlem semmi. De így is fogytam :D
2010. máj. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
78%
én nem szartam már 11 napja.
2011. júl. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
45%
én 9 napja nem szartam. :P
2015. márc. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
Utolso valaszolok:D made my day :D en se szartam mar kb egy hete :D
2015. júl. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
én mindennap kulázok legalább egyszer amúgy meg ne egyél sok rostot, mert ha nem iszol eleget akkor beragad a főni , de ha nagyon nem akar menni szívjál el egy cigit meg kávézz be vagy egyél lekvárt esetleg meleg vizet is ihatsz mellé vagy egy kanál olaj attól tuti kijön még a gyomrod is sok sikert kivánok és jó fosást !!
2015. okt. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!