Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az baj ha diétázom, de ma...

Az baj ha diétázom, de ma ettem egy kis csokit?

Figyelt kérdés
1 hete életmódot váltottam, napi 1-2 órát edzem. Attól hogy ma ettem egy kis csokit, ügye nem vész kárba a dolog?

2017. jan. 16. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

ez nem igy mukodik.


A napi atlag kaloriabevitel szamit, az is hosszabb tavon. Tehat az a lenyeg hogy honapokon keresztul tartsd a napi atlagot amit megceloztal.


Egy csoki neha nem oszt nem szoroz.

2017. jan. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj.
2017. jan. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1 hétig bírtad? Az nem semmi :D

Neked kell tudnod, baj-e, belefér-e a diétádba... Van, aki belekalkulálja a napi kalóriájába, van, aki havonta eszik egy kockát, van, aki még ritkábban vagy sosem (mert mással pótolja, vagy nem hiányzik neki). Nincsenek kőbe vésett szabályok. Max. azzal kell vigyázni, hogy ne ereszd el magad, és legközelebb ne egyél meg 3 táblával.

2017. jan. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem baj. Döntsd el,hogy neked,hogy kényelmes,ha teljesen kiiktatod és gelyettesited mással,vagy néha-néha belefér,vagy akár mindig,de akkor másból eszel kevesebbet. Ezt neked kell eldönteni,hogy hogy a legjobb neked.
2017. jan. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!