Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Három napig csak almát ettem,...

Három napig csak almát ettem, de mikulás miatt ma megettem 3 tábla csokit. :/ nem volt szívem kihányni. Szerintetek MAX. Mennyit hízhattam?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 00:02
 1/5 anonim válasza:
37%
semennyit
2012. dec. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Orvoshoz kéne menned. Nevetséges, hogy ma, Magyarországon valaki jó dolgában már nem tud mit kezdeni magával, egyszer koplal utána meg édességet eszik..

Nem gondolod, hogy ez értelmetlenül szélsőséges..? És hogy akkor lenne egészséges, karcsú tested ha szélsőségek helyett egyensúlyba kerülnél?

2012. dec. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

és miért nem ettél 3 napig mondjuk csirkemellet?

tényleg érdekel,hogy mi alapján esett a választásod az almára.

2012. dec. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én leginkább nagyra értékelem a szíved, hogy milyen szeretettel gondolsz a csokira.
2012. dec. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az értelem a mai világban...

Mond csak miért koplalsz(esetleg semmit se eszel csak folyadékot viszel a szervezetedbe )? Ha fogyni akarsz egészségesen is tudsz étkezni vagy kicsit kalória szegényebben

ha nem eszel legalább 5féle ételt egy nap vagy több napig megvonod a szervezetedtől a vitamint és mindent ami kell ettől csak leépíted magad

Na meg a mikulás meg az ünnepek a nagy kajálásokról szólnak

2012. dec. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!