Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért eltérő (ennyire) a...

Korermex kérdése:

Miért eltérő (ennyire) a széklet állaga?

Figyelt kérdés

Jó pár éve már, hogy hektikusan változik a székletem állaga. Van amikor normál állagú, azaz akár nem is lenne szükség wc papír használatára, máskor (sajnos ez a gyakoribb) pedig egy tekercs is kevés. A táplálkozáson ennyit nem változik, de megfigyeltem, hogy sokat segít ha estére nem eszem zsírosat, meg édességet úgy általában nem fogyasztok illetve ha sok vizet iszom (amit nem szeretek annyira).

Lassan életcélom, hogy megfejtsem a jelenséget, hogy mitől mi függ. Fogyasztok útifűmaghéjat, ami ha sokat fogyasztanék sokat segít, de van amikor egyszerűen csak pár napig rendbejön a széklet, úgy hogy nem fogyasztok mást mint máskor amikor nem jó. Na erre varrjon valaki gombot.


2017. jan. 18. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Legtöbbet a folyadék és rost fogyasztás befolyásol rajta.
2017. jan. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet ételallergia? hogy pár napig épp nem eszel valamit vagy másik fajta kenyeret, elfogy a tej stb?
2017. jan. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Minden lehet, a rost és a folyadék biztos, de van amikor ez rendben van, mégsem változik a helyzet, most pl egy rossz szérián vagyok mióta egy szar! gyrost ettem.

Ételallergia is lehet, de nehéz megmondani h merre induljak, mert a tipikus dolgokat akkor is fogyasztom amikor rend van. Vezetem mindenesetre h mit eszem.

és köszi a válaszokat

2017. jan. 19. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!