Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez javítja az anyagcserém?

Ez javítja az anyagcserém?

Figyelt kérdés

Már vagy 1 éve életmódot váltottam,de persze ahogy mindenki mas, en is kivanom az edesseget, igy neha beszoktam iktatni vagy egy csaloetkezest vagy egy csalonapot. Na hat ez ma ugy sikerult, h tegnap delutan edzes elott nagyon visszafogottan ettem egy kis edesseget(1 raffaello, 1 szaloncukor, 1 kocka csoki) normalis kaja kiegeszitesekent es ma meg kb egesz nap szarokat ettem.(vagyis normal reggelit, tizorait es ebedet, de tizorai es ebed utan megint szemet kajat ettem: kekszeket, csokit, tejszeletet, egy magvas zsemlet(legalabb felig teljes kiorlesu volt:

:D) es ilyen csokival toltott mino gombocokat. A kerdes az lenne, hogy ilyeneket rendszeres sport es egeszseges taplalkozas melle be lehet iktatnies hogy ez javitja az anyagcseret? Es ez a sok kaja tud zsirkent raktarozodni,ha ma meg sportolok es ma mar nem eszek semmilyen szemet kajat?



2017. jan. 18. 15:07
 1/1 anonim ***** válasza:
A cukor elvileg megpörgeti kicsit, de valószínűleg nem annyira, hogy kompenzálja az édességgel bevitt rengeteg kalóriát. A kaja az azt csinálja, ha sok, akkor megy zsírba, de a hosszú távú kalóriaegyensúlyon múlik a dolog. Ha sokszor iktatsz be ilyen csaló napot, azzal nyilván lassítod a fogyásod.
2017. jan. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!