Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha kevesebbet eszem akkor...

Ha kevesebbet eszem akkor lelassul az anyagcserem?

Figyelt kérdés
Mostanaban napi ketszer, neha egyszer szoktam enni mert nincs nagyon idom es energiam se kajat kesziteni, igy neha szekrekedesem van, es ha van is napi egyszer szekletem az altalaban kemeny, meg akkor is ha iszok hozza 3 evokanalnyi buzarosttal teli vizet.

2016. jan. 26. 14:59
 1/1 ireland00 válasza:
elméletileg az anyagcsere nem lassul, mivel (egészséges esetben) van utánpótlás a szövetekben, ez azt jelenti, hogy: ha nem eszel sokáig és NEM csinálsz semmi megterhelőt akkor elkezdi szépen-lassan lebontani a zsírt, de ettől fáradékony leszel, viszont ha csinálsz valami megerőltető munkát, akkor IZMOT bont. összefoglalva: ne egy nagyot egyél, hanem sok kicsit, ha nincs energiád, akkor csak egy szendvics, de hívj fel egy diabetikust, ő jobban tudja, mint én
2016. jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!