Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csak fogyókúrával lehet fogyni?

Csak fogyókúrával lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Alapvetően mindig vékony voltam, de mióta elkezdtem egy éve fogamzásgátlót használni, felszaladt egy pár kiló... Nem vészes, nem gurulok, sikerült a hízást megállítani, de visszafogyni nem tudok.

Pedig heti 4-szer fixen tornázok, emellett szeretek ugrókötelezni, hullahoppozni, jó időben kocogni, próbálkoztam jógával, néha járok úszni.

Mégis csak annyit sikerült elérni, hogy nem hízok tovább :(

Szeretnék leadni egy 6-7 kilót. Ez csak úgy megy, ha konkrétan fogyókúrázok?

Most ahogy étkezek: reggelire hagymás rántotta (kenyér nélkül, vagy 1 kis szelet barnakenyérrel) vagy valami natúr müzli, ebédre valami "normál" főttétel, sült csirke, rizseshús, főzelékek, ilyesmik, amiket az átlagember eszik :D Jobban szeretem a fehér húsokat, marhát, disznót meg hasonlókat alig eszek, 2 havonta egyszer.. köretnek inkább rizs vagy saláta, krumplit csak néha eszek. Uzsonnára gyümölcssaláta, vagy 1-2 szem répa, vagy hasonlók, vacsorára meg valami könnyebb: saláta, vagy joghurt, vagy valami halas dolog (és nem lefekvés előtt eszek, késő este)..... Inni csak vizet meg ízesítetlen teát szoktam.

Néha "bűnözök", havi egyszer megeszek egy hamburgert (nem mekis műanyagot, hanem igazit), egy tábla étcsokit 3 nap alatt, vagy a párommal ketten egy zacskó chipset..

Mit csináljak máshogy, hogy fogyjak? Vagy várjak még, hátha elkezdek így fogyni? (kb fél éve sportolok többet és eszek kicsit kevesebbet, mint előtte, és még semmi nem változott, se kilóra, se centire, se ránézésre)

Kezdjek valami koplalós fogyókúrába? Vagy még a havi 1 "bűnözésemről" is mondjak le, az olyan sokat számít?

Vagy min változtassak?


2017. jan. 19. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
A fogamzasgatlo egyik mellekhatasa lehet a vizesedes(puffaszt mas neven), errol a kezeloorvosoddal beszelj hatha tud adni egy masik tabit, egyebkent szerintem sajnos nem fog menni mashogyan :/
2017. jan. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Semmiképp nem akarok tablettát (jelenleg hüvelygyűrűt használok)
2017. jan. 19. 22:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor fogysz zsírból, ha kalóriadeficitben eszel, ennyi. Koplalós fogyózás nem kell, sőt ellenjavallt, most nem fejtem ki, miért.

Az, hogy hogyan osztod el az étkezéseidet, nem számít fogyás szempontjából, csináld úgy, ahogy neked megfelelő.

Ha néha picit kilengsz, az semmit nem kavarhat be (már ha ez nem indít el egy lavinát), de ha mindennap csokizol, akkor is fogyhatsz, csak sokunknak úgy nehezebb.

2017. jan. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!