Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt tudnék...

Mennyi idő alatt tudnék leadni 14 kg-ot, és milyen fogyókúrával?

Figyelt kérdés
156 centi vagyok, és 61 kg. Sokféle fogyókúrát kipróbáltam már, de a vége mindig az lett, hogy visszahíztam a leadott kilókat. Nektek milyen fogyókúra vált be, mennyi idő alatt adhatok le 14 kg-ot?
2012. jan. 28. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogyókúrázni kell hanem tudni kell mit miért csinálsz.

A testünk arra reagál ami történik vele, amint visszatérsz arra az életmódra amivel 61kilót most tartassz ugyanúgy visszahízol. Az egyetlen megoldás az életmód váltás, sok mozgás, feldolgozatlan kaják, kiegyensúlyozott étrend ami tartalmaz sok fehérjét, alacsony GIs szénhidrátot, telítetlan zsírt, vitaminokat, rostban gazdag, sok folyadék satöbbi. A diéta persze nem ez hanem ha a kalóriát (vagy biztosabb eredményért a tápanyagokat) számolod. kb 16hét alatt reális a 14kiló, heti 1nél gyorsabban nem érdemes fogyni. Aztán ez addig marad meg amíg mozogsz és továbbra is a zöldségek/saláták + sovány húsok/sovány tejtemékek dominálnak az étrendedben ,ezt nem lehet eléggé kihangsúlyozni.

2012. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem kell fogyókúra. Hidd el sokkal egyszerűbb lejárni terembe. Vagy sportolj és kész. Hidd el, a fogyókúra után kamatostól vissza lehet hízni a kilókat..sok sikert! :)
2012. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igyal rengetek folyadekot, lehetoleg ne cukrosat,keruld a szenhidratot( pl kenyer helyett egyel rizspuffancsot, arba kb ugyan ott van szerintem finomabb es egesegesebb is), krumpli helyett rizst, sportolj hetente 3 szor minimum,eleg kocogni 1 orat, vagy hasazni drepeket meg fekvotamaszokat csinalni, fokozatosan adagold aztis neh tul terheld a szervezeted ... es nefeledd 1 -2,5 kg-nel tobbet ne akarj fogyni 1 heten mert a meglazult bor nem fog tudni olyan gyorsan vissza huzodni, es lottyet leszel azt meg tese akarod meg egesegtelen is . Ha most elkezded nyarig boven van idod :) sok szerencset :)
2012. febr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!! :)
2012. febr. 14. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!