Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért lehet mindentől hányinge...

Miért lehet mindentől hányingerem?

Figyelt kérdés
Ha eszem ha iszok, ha semelyik akkor is az van. És ha kilépek a házból, mert mennem kell valahova, sokkal jobban az lesz. Ha közösségbe megyek, vagy emberek közé akkor pedig nagyon szédülök szintén hányingerem van, és sápadt leszek nagyon, van amikor az ájulás szélén vagyok. Ha családon belül valaki hozzám szól, akkor is nagyon hányingerem lesz.. ha jön valaki hozzánk, szintén, ha beszél velem, akkor jobban. Ez mitől lehet? Orvosnál voltam, háromszor vettek tőlem vért, az egyiknél nagy labort is csináltak, kecskemétre és pestre is kiküldték vizsgálatra a vérem, meg itt ahol lakom is elvégezték amit szoktak rajta. Nem mutatott semmit. Belgyógyászaton voltam, semmit sem lehetett ott sem megállapítani, még hasi ultrahangra is elküldtek, de ott sem tudtak semmit mondani.
2017. jan. 21. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet, hogy stressz, idegesség, szorongás okozza ezeket a tüneteket? Mint írtad, a szervi vizsgálatok negatívak lettek, tehát lehet, hogy pszichológiai eredetűek a tünteid.
2017. jan. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mivel fizikai okot nem találtak, szerintem lelki eredetű a problémád. Elképzelhető, hogy pánik betegséged van. Gyógyszerrel a tünetek mérsékelhetők, de a kiváltó ok megtalálása lenne a legjobb megoldás. Gondold végig, milyen lelki trauma ért a tünetek megjelenése előtt.
2017. jan. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

B1 vitamin hiánya?

[link]

2017. jan. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy refluxos a stressz miatt? Nrekem akkor volt állandó hányingerem, amikor nagyon fellángolt a refluxom.
2017. jan. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!