Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lesz valami káros hatása, ha...

Lesz valami káros hatása, ha hosszútávon csak csapvizet iszok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 08:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%
Bocsánat, NEM kétmarokkal kellene szedni a gyógyszereket. Természetesen így gondoltam.
2010. máj. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%
a csapból ivóvíz jön, mi bajod lenne tőle....nekem sincs tőle bajom, pedig én se nagyon iszok mást
2010. máj. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%
Csapvize válogatja. Budapesten például jó a csapvíz, nyugodtan ihatsz akármennyit, én is azt teszem, teát is abból készítek. De van, ahol arzénos, ilyen-olyan, ott nem olyan jó.
2010. máj. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
50%
"Bajunk" nem akkor van dolgokból,mikor alkalmazzuk őket általában.Kicsit később...(utalva az előttem szólóra)
2010. máj. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
A vizkotol egyaltalan nem lesz gondod, hisz a forrasviz is tartalmaz valamennyit. A klor az annal keményebb dolog. Hosszu tavon teny, hogy ez a varosi csapviz, az nem igazan jo. Ajanlom, ha van idod, turelmed, fozd fel, s ugy idd. Be van vizsgalva...az meg nem jelent sokmindent napjainkban...Falun ilyen szempontbol jobb a helyzet, mert sokan még szerencsere nincsenek rautalva a rossz kloros csapvizre, mert a kutbol, vagy valamilyen hegyi patakbol jon az ivoviz, és az nem emgy at annyi huylesegen.
2010. máj. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Először csak annyit akartam írni: Nem.

De eszembe jutott, hogy vannak helyek ahol magas pl. a nitráttartalma ivóvíznek ezért ott csecsemőknek nem is szabad adni.

Érdeklődni kell, hogy a környéketeken van-e a csapvízben túl sok káros anyag. Ezt a gyerekorvosnak is tudnia kell.

2010. máj. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
0%
Hát van egy ismerősöm akinek a nyakán elkezdett tőle nőni egy új fej!!!!!És utána soha többet nem ivott csapvizet de a 2. fej egyik szeme még mindig ott van a nyakán, szerintem jobb ha nem teszed.Ő 6 évig csak azt itta.
2010. máj. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!