Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A Colonix béltisztító termék...

A Colonix béltisztító termék hazugság vagy igaz lehet?

Figyelt kérdés
Egy rendes tisztító kúrát szeretnék csinálni, úgy érzem már rá férne a szervezetemre. A www.drnatura.hu weboldalon olvastam errôl a béltisztító kúráról. Ijesztô képek vannak a neten. Persze mindenki aki az oldalra írt, nagyon pozitív tapasztalatokkal rendelkezik. Elôször én is elhittem, de aztán eszembe jutott, hogy mi van akkor, ha azt a sok mindent, ami a képeken látszik, amit a szervezet kiürít magából a kúra hatására, nem e maga a kúra okozza és termeli ki a bélben, hogy ilyen látványosan távozzon?! Nem vagyok orvos, nem értek hozzá, így lehet tök butaság ami eszembe jutott, de próbálom a dolgot minden oldalról átgondolni. Kiváncsi vagyok a véleményetekre. A válaszokat elôre is köszönöm. 28L
2010. máj. 6. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
egészséges, rostban gazdag, kiegyensúlyozott étkezés és megfelelő folyadékfogyasztás mellett semmi szükség nincs ilyen béltisztítási manőverekre
2010. máj. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én kényszerből hashajtóztam egyszer, mivel vastagbél-tükrözésre mentem vastagbél-gyulladás gyanúval. Másfél napig ment a hasam a hashajtótól, alig tudtam eltávolodni a wc-től. Ez elég ocsmány és ijesztő volt, de semmi extrém dolog nem jött ki belőlem, olyan volt az állaga, mint a "normál" hasmenésnek. Ha nem muszáj, nem próbálom ki újra, mert túl azon a másfél napon is legyengítette az amúgysem túl egészséges szervezetemet.
2010. máj. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
állítólag a colonixben van valami anyag, ami a bélben zselévé alakul és azt látod, az jön ki olyan hosszan
2010. máj. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

ha valakinek olyan bélférgei vannak, mint amiket ott mutogatnak, akkor az kórosan sovány, nem pedig elhízott, és ezzel fog fogyni.

csak nagyon jó reklám. nehogy bedőlj nekik.

2010. máj. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én is azt gondolom, hogy ilyen drasztikus dolgokra nincs szükség. ha simán diétázol, esetleg iszol tisztító teát (zöld, mályva, stb), már az is bőven elég, a szervezetnek már eleve a mályvatea egy lórúgás...
2010. máj. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, úgy döntöttem kihagyom. Inkább maradok a teáknál.
2010. máj. 6. 16:27
 7/9 anonim ***** válasza:

De jó, hogy megtaláltam a kérdésed!

Én is olvastam erről régebben és láttam a képeket. A napokban jutott eszembe, hogy csak pontot kellene már tenni az ügy végére.

Miután túlestem az első sokkon, hogy valószínűleg szörnyűségek fognak távozni belőlem, arra gondoltam kipróbálom. Előtte megkérdeztem egy orvost, hogy szerinte jó-e a termék, de csak mellébeszélt, se jót, se rosszat nem mondott (szerintem nem ismerte, vagy nem meri vállalni a véleményét, nem is értem).


Na szóval én is épp emiatt aggódom, hogy nem átverés-e.

A mai világban nem lepne meg, ha esetleg már eleve lenne benne féregpete vagy ilyesmi (én sem vagyok orvos, nem értek hozzá). Elvégre, ha az emberből nem jön ki semmi akkor reklamál, hogy nem hatásos. Ha viszont kijön akkor egekig magasztalja a készítményt és veszi az újabb adagot.

Eddig ezt akárkinek mondtam, totál idiótának nézett. Olyan jó, hogy megtaláltam ezt a kérdést, legalább tudom, hogy nem csak nekem jutott ez eszembe! :)

2013. ápr. 10. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt a féregpete dolgot olvasva jót nevettem, de nem azért mert butaságnak hangzik, hanem mert még el is tudnám képzelni :)
2013. ápr. 13. 22:00
 9/9 anonim ***** válasza:

:DD

Ez a szomorú, hogy ha egyik este ezzel nyitnák a híradót, hogy ilyesmi történt, még különösebb sokk sem érne, manapság egyre több mindent megtesznek a pénzért, szoktak történni hasonlóan durva dolgok.

2013. ápr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!