Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van köztetek olyan akinek...

Van köztetek olyan akinek kiderült az étkezési zavara?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy itthon kiderült, hogy már másfél éve étkezési zavarokkal küzdök (bulimia)

Fogalmam sincs mit csináljak. Folyamatosan figyelnek ellenőrizgetnek és eddig is szörnyű volt az evés de így még kínosabb lett. Kérlek akinek volt már hasonló megírná, hogy lett ennek vége? Mit csinált?

Tanácstalan vagyok... Előre is nagyon köszönöm! 17/L



2017. jan. 23. 19:50
 1/5 Molyember ***** válasza:
Mivel a halálozási aránya közel 10%, kb. mintha rákos lennél, talán érthető, hogy megijedtek. Ha túléled, és pár év múlva visszagondolsz, majd megérted őket. Addig is sok szerencsét kívánok.
2017. jan. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem légy őszinte a szüleiddel, kérj segítséget, és egyél. Az egészséged, az életed a tét.
2017. jan. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kiderült, de mivel bs.ztunk családterápiára menni, semmi sem változott. Ök figyelték a klotyot, én meg hánytam a szobámban, mikor senki nem volt a környéken.

Ennek már három éve, és már a barátomnál lakok, de néha még itt is elöfordul... kellemetlen, de legalább nem napi tizszer hányok, hanem mondjuk kétheti egyszer.

2017. jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Még mindig rossz itthon a helyzet de renélem ez az idő múlásával változni fog. Szeretnék meggyógyulni, de nehéz ha nem bíznak bennem! Ha még valakinek van hasonló története, várom!
2017. jan. 25. 16:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok, SOHA nem fognak bizni benned. Akárhányszor elmész modoba még x idö után is, ugy fognak rád nézni, hogy tudják, hogy hánytál (ha nem, akkor is).


Pláne, ha várandos leszel és nem mondod el még, akkor megkapod a lesajnálo pillantásokat, a férjed pedig a "miota hánytatja magát ismét"?-kérdést, amire nem tudtok mit felelni, mert a baba még titok pl. Igy jön a sugdolozás...

2017. jan. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!