Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van valami jól bevált diéta a...

Imádomazanimeket kérdése:

Van valami jól bevált diéta a lefogyáshoz, hogy ne kelljen tablettákat szednem?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, alacsony, 58- 60 kg közötti, heti kétszer thai- boxolok, februártól futni kezdtek ismét, de még mindig nem vagyok megelégedve magammal. A zsírom idővel izommá válik majd, ezt tudom.


De ebben az évben nagy terveim vannak, versenyek, bulik a legjobb barátnőkkel, stb. de nem vagyok megelégedve magammal. Keresgélek bevált módszerek után, de a legtöbb vagy valami tablettához kapcsolódik, vagy hazugság és szutyok keveréke amit benne írnak. Szóval megpróbálkozom itt, hátha kapok segítséget. Esetleg valaki akinek valami jól bevállt módszer?


Előre is köszönöm.



2017. jan. 24. 19:20
 1/4 anonim válasza:
Ekkora hülyeséget honnan szedtél hogy a zsír izommá fog válni? Át fog alakulni a molekuka szerinted? Ha fogyni akarsz akkor meg kell tanulnod rendesen táplálkozni, más kiút nem lesz ami egészséges. Kiszámolod hogy mennyi kalóriát égetsz el, és mivel fogyni akarsz ezért az x kalóriából kivonsz 4-500 kalóriát, érdemes számolni a makró tápanyagokat, és feldolgozatlan (minőségibb) ételeket enni. 17 éves vagy és ennyire tájékozatlan vagy.
2017. jan. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első, szinte mindenki ilyen tájékozatlan még később is. leptem már meg embereket azzal, hogy közöltem, a zöldségben van szénhidrát... Bárcsak a táplálkozás alapjait tanultam volna napra pontos évszámok helyett (a töri fontos, de nem az ilyen részletek, amit úgyis elfelejtünk)... 17 évesen én se tudtam szinte semmit. Viszont akit érdekel, az nézzen utána, manapság már itt a Net is, 17 éves koromban nekem nem volt lehetőségem rá.


Nos, természetesen a zsír az életben nem alakul izommá, eleve másutt van és teljesen más az összetétele. A zsírt fel kell használni, az izmot fel kell építeni, ez két teljesen különböző dolog.


Tablettákkal nem fogy az ember. NINCS fogyasztó tabletta.


Életmódváltást ajánlok, persze sok utánaolvasással s némi kísérletezéssel, hiszen senki meg nem mondja, hogy neked mi a megfelelő.

Kinek ez jön be, kinek az. Van, aki 80%-ban szénhidrátot eszik, van, aki 70%-ban zsírt s fogy vele. Ez egyéni. Az alapokat pedig milliószor leírták, miszerint normálisan egyél, rendes ételeket, ne rágcsákat, sütiket (persze úgy is lehet fogyni, de nehezebb, illetve számít a mérték), a zöldségek a barátaid s ne hanyagold el a fehérjét: kell is és laktat is.

2017. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Most már csak Magyarország tart ennél a szintnél táplálkozásban. Én magam is 17 éves vagyok de akár mikor akár hol szóba jön ilyen téma, rosszul érzem magamat a hülyeségek miatt. (#1-es válaszoló)
2017. jan. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem csak Magyarország tart itt, az egész nyugati civilizációt szándékosan butítják e téren... egyes statisztikák szerint 2050re a lakosság 35-40%-a lesz cukorbeteg... tudod te milyen üzlet van ebben?...

És ne hidd, hogy ez ellen tenni akarnak... ez maga a cél...

2017. jan. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!