Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Igaz hogy a férfiaknak többet...

Igaz hogy a férfiaknak többet kell ennie és innia mint a nőknek?

Figyelt kérdés

2017. jan. 25. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván, hisz nagyobbak. Egy kutyának is többet kell ennie, mint egy macskának
2017. jan. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valamivel, de egy hasonlo testalkatu ferfi es no nagyjabol ugyanannyit kell egyen, csak egy kicsivel tobbet a ferfinek. De ez sok mindentol fugg. Fizikai aktivitas, egeszsegi allapot, noknel a ciklustol is pl
2017. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Átlagosan igen, egyénileg nem. Van férfi, aki 2000 kcal mellett hízik s van nő, aki 4000 mellett fogy... Nyilván annyit kell enni, amennyit az adott embernek kell. Egy férfi általában izmosabb és nagyobb, mint egy nő, de nem feltétlenül. Egy 38 kilós vézna fiúcskán jóval kevesebb izom van, mint egy magas, izmos nőn. S ott van az aktivitás is. Az a nő, aki napi minimum egy maratont lefut (ultraversenyen 250 km-t is) vagy többszáz km-t bicajozik, az azért igényel energiát, pedig nem is hű de izmos, mert a hosszútávfutás és biciklizés nem arról szól.


Az ivásnál is számít az aktivitás, a testméret és akár az étrend is. Az is egyéni. Nekem bizonyos étrenden 4 liter kell, pedig alacsony nő vagyok.

2017. jan. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kutya/macska hasonlat jó, mivel a kutyák általában nagyobbak, mint a házimacskák, de vannak picike kutyák és hatalmas macskák is.
2017. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, hiszen a férfi csak akkor férfi, ha 100 kiló feletti dagadt disznó. Ezt nem én mondom, hanem ők.
2017. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!