Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyha 2 vagy3 napig nem...

Hogyha 2 vagy3 napig nem eszek semmit csak folyadékot iszok, és utána degeszre eszem magam akkor hízhatok?

Figyelt kérdés

Elegem van abból, hogy semmitől se jön rám 1 gramm se.

Amikor sokat eszek nagy a hasam, másnap reggel lapos mint valami éhező gyereknek. Olyan egy sz*r ez az egész.

Többszöt próbálkoztam hízni, mindig hányásig tele voltam, napi 2 csoki 2 chips volt még bennem többnyire este lefekvés előtt, és ezek a napi 5x kaja mellett.

De így elvileg ugye átvált a szervezet raktározó üzemmódba, akkor azt nem kisz*rnám egyből hanem megmarad?



2017. febr. 1. 22:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Lemaradt hogy 18/f 51kg
2017. febr. 1. 22:11
 2/5 anonim ***** válasza:

tömegnövelő étrend, súlyzós edzéssel

[link]

2017. febr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, és rosszul is lennél.:) meg amúgy se a szemét kajáktól próbálj meg hízni hanem egyél fehérjedús húsokat, tésztákat, krumplit mert ezek hízlalnak. Meg mellé zöldséget meg gyümölcsöt. Illetve pékárut is fogyassz.
2017. febr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nagyon nevettem a kérdésen :D, főleg a végén. szóval a hízás lényege, hogy nagyobb legyen a kalóriabevitel, mint amennyit elégetsz. Megfelelő mennyiségű fehérje, szénhidrát és zsír és egy jó multivitamin. Ha 50 kiló vagy, akkor napi 100g fehérje, 200 g szénhidrát, kb 50-100g zsír. Nézz utána milyen forrásokból kell ezt pótolnod. Kezdj el edzeni, hogy anabolikus fázisba kerülj. Kardio jellegű edzések mellett nem fogsz hízni, súlyemelő edzés rákenyszeríti az izmaidat a növekedésre.
2017. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy sokat érsz vele. 2-3 nap túl rövid, ennyi idő alatt még be se lassul az anyagcseréd, pedig az lenne a cél. De van, akinek nehezen lassul be és nagyon könnyen begyorsul, én évtizedekig bőven túlettem magam kb. minden nap s így híztam évi 1 kilót.

Van, aki nagyon nehezen hájasodik, de nem gond, az izom úgyis szebb. Ha megadod a testednek a terhelést s többletben eszel, muszáj izmot építeni.


De az lehet, hogy elég gyors az anyagcseréd ahhoz, hogy kivételesen sokat kell enned. Lehet, hogy azt hiszed, sokat eszel, de a te szervezetednek ez nem elég.

Nem tudom, mennyit eszel, hisz az, hogy napi 5x plusz 2 csoki és 2 chips, az nem sokat mond. Simán lehet kevés az igényeidhez.

2017. febr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!