Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit javasoltok? Mit csináljak,...

Ékszerteknős kérdése:

Mit javasoltok? Mit csináljak, hogy elmúljon? Lehet valamit javasolni?

Figyelt kérdés

Ma reggel begörcsölt a vádlim (már nem először) és arra felriadtam. Mondták nekem hogy álljak fel és járkáljak, akkor elmúlik. Jobb is lett. Anyámmal voltam itthon, kisétáltam a szobából és majdnem az egész látószögem elsötétült, alig bírtam kivenni, hogy hol vagyok. Nagyon elkezdett zúgni a fejem, alig, távolinak hallottam anyám hangját, ahogy besegített a nagyszobába. Megmértük a vérnyomásomat 70/40 volt! Segítsetek, kérlek!

14/l



2017. febr. 10. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt miből gondolod, hogy ha a családod és az orvosok személyesen sem tudtak segíteni, akkor majd a neten laikusok meg idegenek fognak tudni?
2017. febr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még nem voltunk orvosnál, délután visz le anyám, de addig is megőrülök a fülzúgástól! Ezért kérek segítséget! Hátha volt már valakinek hasonló és tudna segíteni!
2017. febr. 10. 09:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom,h osszefuggnek-e a problemaid.Ha gorcsol a labad eleg,ha csak raallsz,attol mar elszokott mulni.Probalj meg magneziumot szedni.Lehet,h hirtelen alltal fel es megszedultel.De,ha ez gyakran elofordul,akkor erdemes lenne elmenni orvoshoz.
2017. febr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hirtelen álltál fel, stb. Tinilányoknál normális a hirtelen vérnyomásingadozás - ezért ájulnak sokan pl. tök random.
2017. febr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha leesik a vérnyomásod, akkor inni kell 1-2 bögre vizet, lefeküdni és a lábaidat magasra tenni, egy kávé is jót tesz ilyenkor. Persze majd az orvos elküld vizsgálatokra és akkor lehet többet mondani.
2017. febr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!