Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Zsíros ételek után néha...

Zsíros ételek után néha nyilallik a jobb oldalam?

Figyelt kérdés
Epekövem van? Vagy csak túl zsírosan étkezek?
2017. febr. 11. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Szüneteltesd a sok zsírt egy hónapig, közben figyeld a változást. Azért egy laborra elmennék.
2017. febr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet epeköved,ephólyaggyulladásod,meg lehet törve az epevezeték,tehát sok oka lehet. Menj el a háziorvosodhoz ő elküld a szükséges viszgálatokra. Ha nincs elzáródva az epeelvezetőrendszer,akkor a labor nem feltétlenül fog eltérést mutatni,ilyenkor a hasi UH fontosabb.
2017. febr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Nyilal* nem nyilallik
2017. febr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Háziorvosodat keresd fel! Kérj beutalót hasi ultrahangra. Lehet epehólyag gyulladás, epekő, stb. Zsírszegényen próbálj meg étkezni.
2017. febr. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vizsgáltasd ki magad, de a zsírszegény étkezés is problémás epeproblémánál, hisz szerencsétlen epe akkor sosem tud rendesen ürülni. Ha baj van, kérdezz vagy olvass utána.


Egy egészséges ember alapvetően bírja a sok zsírt, max. nem az az ideális táplálkozás a számára.

2017. febr. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hármas, nyilall!, nem nyilal - ha már kioktatsz másokat.


Kérdezö menj el laborba, ultrahang, vszeg epebaj lesz.

2017. febr. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mindenképp elmegyek. Csak azt nem értem, hogy ha epebaj, akkor miért nem fetrengek még görcsökben? Az epe tünetek leírások alapjánnagyon brutálisak. Ilyesmi szerencsére soha nemfordult még elő velem. Egyszerűen csak így csipked. Azt sem rendszeresen. Havonta pár alkalommal.
2017. febr. 12. 10:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek 1 éve van epeköve, teljesen tünetmentes.
2017. febr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van epeköve... és szinte mindenkinek tünetmentes... csak akkor lesz tünet, ha el is záródik...
2017. febr. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem is úgy tűnik. De azért megnézetem. Ez amúgy szerintem nem elzáródás, mert akkor sárga lennék meg fetrengenék a fájdalomtól. Remélem, elég lesz a diéta, és nem kell műteni.
2017. febr. 13. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!