Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csökkentett lisztet szójaliszt...

Csökkentett lisztet szójaliszttel vagy búzehérjével jobb levinni?

Figyelt kérdés
Melyik jobb élettanilag?
2017. febr. 9. 20:02
 1/4 A kérdező kommentje:
ch csökkentett lisztet mivel jobb csinálni? így helyes..
2017. febr. 9. 20:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem erőltetném. Mindkettőről felmerült már elég sok rossz.
2017. febr. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kinek mi tetszik. Én mindkettőt a lehető legnagyobb ívben szeretem kerülni.

Eleve minek liszt? De ha mégis kell (nálunk mindennap szokott lenni süti), s nem elég a gluténmentesség, de ch szegénység is kell, akkor jönnek az olajos magvak és a maglisztek, némi rost, némi keményítős jobbféle gluténmentes liszt (zab-, rizs-, tápiókaliszt. ha nekem napi 30g ch kerettel olykor beférnek, akkor szinte mindenkinek. csak kis mennyiségben, persze, de rengeteget dob egyes sütiken a keményítő).

2017. febr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Es milyen magliszttel tudnam levinni pl a zabpehely liszt ch-jat? Es milyen aranyba keverjem hogy tudjak palacsinta meg pogacsatesztakat sutni? Mert a zero6 lisztet hasznaltam eddig zablisszttel fele-fele aranyban..a zero 6 az nagyreszt buzafeherje..megneztem az updete lisztjet az szoja es glutenfeherje..szoval akkor milyen magliszt van aminek alacsony a ch ja es felesbe tudnam keverni a zabpehelyliszttel?
2017. febr. 10. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!