Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miert van az hogy nem is...

Miert van az hogy nem is voltam ehes de azert gondoltam eszem egy szendvicset lefekves elott eltelik kis ido es ehes lettem miert?

Figyelt kérdés

2017. febr. 11. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert ettél s ilyen vagy?

Ha én nem maximálisan jóllakottan eszem egy keveset, akkor tuti éhesebb leszek (régen konkrétan éhes, de ma már szinte sosem éhezem meg). Bizonyos ételektől főleg. A szendvics pont ilyennek tűnik.

Konkrét tudományos magyarázatot nem tudok, de van ilyen. A reggelitől egész gyerekkoromvban éhes lettem (ha nem reggeliztem, elvoltam délig jóllakottan). A gyümölcs azonnali farkaséhség (a banán nem azonnali, de nem tart sokáig). Mostanában este végtelen ciklusba kerülök, ha eszem. Én már nem keresek logikát benne, úgy táplálkozom, ahogy jó nekem.

2017. febr. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen ez a gyors ch, vércukor gyorsan fel, aztán meg gyorsan le, és jön az éhség 1-2 órán belül. Persze nem mindegy, mit eszel a kenyérhez, a fehérje és a zsír lassítja a felszívódást. Mondjuk egy vajas, tojásos, sonkás, sajtos szendvics zöldségekkel tovább tud laktatni, mint egy lekváros kenyér.
2017. febr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Gyak=Hülyék oldala
2017. febr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!