Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyni szeretnék! 10-15 kg...

Fogyni szeretnék! 10-15 kg -ot! Néztem diétákat választottam belőle egy 7 naposat már kitaláltam hogy mikor fogom elkezdeni de addig is szeretnék tenni valamit arra gondoltam hogy addig szinte csak gyümölcsöt és zöldséget ennék! Lehet tölle bajom?

Figyelt kérdés
14/l

2017. jan. 7. 18:25
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és írnátok még diétákat? amik viszonylag sok kilót adnak le nem 2 hét alatt egy kilót! és el kezdtem heti 1x tornázni de január 21. után 2x fogok!
2017. jan. 7. 18:27
 2/9 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a gyors diétákat. Életmód váltás kell, sport. Kérj tanácsot dietetikustól.

1. Ezek a diéták nem adnak hosszútávú eredményt, sanyargatod magad egy ideig majd minden deka szépen vissza jön.

2. Nem jut megfelelő mennyiségű és minőségű táplálékhoz a szervezeted. Ha szeretnél összeesni az utcán akkor hajrá.

2017. jan. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Heti egyszer tornázni? Nem túl gyakori ez? Évente is elég lenne. Mondjuk Mikulás másnapján. El ne kapkodd...
2017. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

utolsó képzeld el 8. vagyok....

ami azt jelenti hogy FELVÉTELIZEK= kurv* sokat kell tanulnom! más még enyit se tornázik! reggel 7-5 bent vagyok a suliban és utána még tanulnom is kell!...

2017. jan. 7. 19:04
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Tényleg nincs sok értelme az ilyen egyszeri kúrának. 7 napig diétázol, lefpgysz 2-3 kilót.aztáűn ezt 2-3 nap alatt vissza is szeded. A hatékony fogyáshoz arra van szükség,hogy a bevitt kalória kevsebb legyen,mint a felhasznált. Ennek alapja az,hogy a szénhidrátokat bevitelét minimalizáld,ne egyél sok pékárut,tésztát,édességet és ezek is teljeskiőrlésűek vahy rozsból legyenek. Húsokat nyugodtan lehet enni,de a köret ne krumpli,rizs,tészta legyen,hanem zöldség. Tehát még csak éhezni sem kell és ezt az étrendet akár életed végégig tudod tartani. Enellett,mégha sok is a dolgod,namponta fél órát szánjál mozgásra,ha másképp nem,már az is megoldás,ha egy-egy buszmegállót gyalog teszel meg ha mész valahova.
2017. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól állnak a szüleid anyagilag, kérd meg őket, hogy vegyenek nekem egy háttámlás szobakerékpárt, amin tudsz tanulás közben tekerni. Heti 3-5x 1 óra csodákra képes, ha mellette az étrendre is odafigyelsz.

Gyorsan nem lehet fogyni, 10-15 kg az úgy három hónap, erre készülj fel. A zöldség és gyümölcs mellett kell fehérje: sovány hús, tejtermék, hal.

2017. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

8.-os "felvételire" nem kell olyan sokat tanulni. Az érettségibe bele fogsz rokkanni, ha egy kis középiskolás felvételi miatt semmire nem marad időd. Az egyetemet meg inkább felejtsd is el.

Vegyél vissza, ha nem vagy hülye mint a föld akkor simán megcsinálod.

Ez csak egy jó tanács, bár később magadtól is rájössz majd.

2017. jan. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A felvételire nem kell de heti 3 előkészítő!

És a jegyek is bele számitanak! Es mivel nem a kzs megyek ahol mindenféle jötmentet is felvesznek !!....

2017. jan. 8. 16:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha csak gyümölcsöt és zöldséget eszel, a tanulás is nehezebben fog menni. Az agyadnak szüksége van zsírokra is. Fehérjére pedig az izmaidnak, többek között.
2017. jan. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!