Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem ártalmas az egészségre a...

Nem ártalmas az egészségre a déligyümölcsök héjában levő fehér szivacsos (nagyon finom) réteg?

Figyelt kérdés
2007. nov. 25. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, csak a külső héj van vegyszerrel kezelve, kérdés, mennyire szívódik bele a belső héjba. Mi azért szedjük le, mert nem jó ízű. Kisgyerekek meg egyenesen nem hajlandók megenni. De olyanról még nem hallottam, hogy valakinek baja lett volna tőle...
2007. nov. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nos,a narancs fehér héjában sokkal több C vitamin van,mit a gyümi húsában...A többiről nem tudok nyilatkozni:)
2007. nov. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt nagyon egészséges! A fehér részben bioflavonoidok vannak. Az már más kérdés, hogy tényleg vegyszerezve vannak, szóval nem tudom mennyire jut a belsejébe...
2008. márc. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!