Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért vagyok állandóan éhes?

Miért vagyok állandóan éhes?

Figyelt kérdés

Egész nap nem érzem, hogy jól laktam volna, de az esték a legrosszabbak. Nem tudom átaludni az egész éjszakát, mert már az éjszaka közepén arra kelek, hogy majd meghalok éhen...ki is megyek enni ilyenkor, de igyekszem valami szénhidrátszegény ételt enni, mert azért elhízni sem akarok az esti evéstől, ami sajnos már minden napos.

27/N


2017. febr. 24. 21:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miket eszel napközben?
2017. febr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Reggelire általában nem nagyon figyelek, olyankor szendvics, gyümölcs, tej stb. Ebédre is normálisan, csak kenyeret nem eszem hozzá (ha eszen is, akkor valami rozskenyér vagy ilyesmi, de azt se sokat), meg a tésztákat próbálon kerülni. Aztán napkozben van még, hogy bekapok valamit, ha megéhezek, pl. gyümölcs vagy ilyesmi. Vacsorára pedig natur joghurt, virsli, felvágott, zöldségek, 1-2 szelet rozskenyér piritosnak...ilyesmiket. Ezek mellett fogyasztok fehérjeport is. Nem fogyokurázok, de edzem és azért is próbálok kicsit odafigyelni arra, hogy miket eszem.
2017. febr. 24. 21:47
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát akkor ezért. Főtt ételt ezek szerint alig eszel. Csak a rozskenyer meg a zöldség.

Szerintem azt hagyd vacsorára. Ebédre meg leves es masodik. Szerintem nem elég a szervezetednek az, amit eszel.

2017. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Bocsi ugy olvastam hogy ebedre kenyeret eszel.

Lehet kevés a mennyiség amit megeszel.

2017. febr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Keveset eszel nap közben.
2017. febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy ebédre is "normálisan" eszem, tehát főtt ételt, azaz levest és másodikat :) Csak ha tésztás, akkor általában abbol kevesebbet, vagx teljes kiörlésű tésztával, de mindig normális főtt kaját eszem, sőt, ha valami csirkemmeles vagy alacsonyabb szénhidráttartalmú, akkor még vacsorára is azt eszem...de mégis felkelek 1-2 óra körül és van, hogy 3szor is kimegyek valamit "harapni" :(
2017. febr. 24. 21:53
 7/15 A kérdező kommentje:
Ja, igen...látom már észrevetted, hogy nem azt írtam :)
2017. febr. 24. 21:55
 8/15 anonim ***** válasza:
Kerdezz meg egy hozzaertot szerintem.
2017. febr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát én már nem tudom... Nem hinném, hogy keveset eszem, mert egy nap (ha beleszámolom az éjszakai evést is) kb. 6-7szer biztosan veszek magamhoz valamilyen táplálékot, és már a környezetemben is mondják, hogy én állandoan eszem :( Pedig amugy nem túl nagy adagokat eszem, csak sokszor, mivel mindig éhes vagyok.
2017. febr. 24. 21:58
 10/15 anonim ***** válasza:

Lehet az a baj hogy sokszor eszel igy hozzaszoktattad a szervezeted vagyis az agyad hogy jelezzen hogy éhes vagy.

Azért szerintem inkább olyantol kérdezd ezt meg aki ért hozza. :)

2017. febr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!