Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kyäni termék minöség megörzés?

Kyäni termék minöség megörzés?

Figyelt kérdés
korábban folyamatos Kyäni fogyasztó voltam, előre berendeltem sok terméket. Most találtam a fiók aljában egy 2016.05.18-án lejárt Omega3 zsírsavas bontatlan(!) palackot. Kérdésem az lenne, hogy ez még fogyasztható-e esetleg lehet bármi bajom tőle? Meg tud az ilyen kapszulás termék "romlani" esetleg??

2017. febr. 26. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Az omega-3 romlandó dolog, én inkább hanyagolnám, mert pont az egészséges hatása fordul visszájára, főleg ha esetleg meleget is kapott.
2017. febr. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem nemrég előfordult, hogy olyan omega 3 terméket vettem, ami konkrétan meg volt romolva (durván avas íze volt), holott a szavatossági időn belül volt 1 hónappal. Vissza is vittem a boltba.

Az omega 3 zsírsavak nagyon könnyen avasodnak, ezért nagyon oda kell figyelni, mivel ilyen esetben több kárt tesznek, mint hasznot. Dobd ki, vagy legalább picit kóstold meg, mielőtt beszednéd.

2017. febr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kidobtam, megkerdeztem vegul a ceget is e-mailban es irtak hogy dobjam ki, nem ajanljak :) azt megkerdezhetem h te milyen omega3at vettel ami szar volt?
2017. febr. 27. 17:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyerekeknek való barackízű készítmény volt, a nevére sajnos nem emlékszem. Többé nem veszek ilyet drogériában, csak bioboltban vagy gyógyszertárban, ezt megfogadtam.

Az a szerencse, hogy mindent megkóstolok, mielőtt adnék belőle a gyerkőceimnek.

2017. febr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!