Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez is bulimianak szamit?

Ez is bulimianak szamit?

Figyelt kérdés
Az is bulimianak szamit, ha ugyanugy ram jonnek egyre gyakrabbn a falasi rohamok es buntudatom van, de megsem hanytatom magam? Es szerintem depresszios is vagyok es bevallom, hogy gondolkoztam mar ongyilkossagon(de ugysem lennek ra kepes). Es nem kerek kritizalo kommenteket, segitseget kerek, hogy ha ez is bulimianak mondhato, akkor mit tegyek.

2017. febr. 27. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Az. Pszichológushoz kellene fordulni. Meg egyszerűen csak egészségesen táplálkozni. Ha a szervezeted mindent megkap, amire szüksége van, megfelelő mennyiségben, akkor nem jön rád falási roham sem.
2017. febr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem, ez még nem bulímia, csak bűntudat. De hamarosan lehet belőle bulímia vagy anorexia is.
2017. febr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!