Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy lehet, hogy valaki bírja...

Hogy lehet, hogy valaki bírja a koplalást, míg mások nem?

Figyelt kérdés
Hogy lehet napokig élelem nélkül lenni és mellette aktívan sportolni? Egy anorexiásnak hogy van rá ereje? Én már a második nap nagyon erőtlen vagyok,mozogni,lèpcsőzni,menni nehezemre esik,aludni,gondolkodni nem tudok és állandóan fázok. Ja es nagyon idegbeteg es feszult vagyok ilyenkor. Csak én nem bírom a koplalást? Miért vagyok ilyen gyenge? Leginkább evèszavarral küzködők véleményére lennék kivancsi,hogy ők ezt hogy bírják,hogy csinálják,nekik nincs ilyen problémájuk? Lehurrogók ne kommentáljanak.

2017. márc. 3. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Kétlem, hogy egy anorexiásnak lenne ereje sportolni. Legfeljebb, akiket anorexiásnak vélsz, azoknak nagyon gyors az anyagcseréjük és azért vékonyak. Senki nem bírja a koplalást.
2017. márc. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olvastam anorexiasok kommentjeit es sokan irták,h napi egy almat esznek vagy annyit se + egy ora sport. De én ,ha nem eszem eleget,nincs erőm,tėnyleg nehezemre esik minden lépés és csak vacogok,hiába próbálok ugrálni ,mozogni,felvagyok öltözve nagyon,kályha mellett vagyok es ugyis elvannak fagyva a vegtagjaim.. Masok meg nevetnek rajtam,mert nekik meg melegük van
2017. márc. 3. 09:39
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Ezt inkább a mentális egészség kategóriába tedd. Így is elég tini ír ide a borzalmas életmódjáról nem kell hogy azt lássák hogy egy felnőtt nő is támogatja az anorexiát.
2017. márc. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Valahol olvastam,h az anorexianak van egy olyan stadiuma amikor a betegek annak ellenre,h szinte nem esznek semmit megis nagyon energikusak.
2017. márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szoval par nap szenvedés utan csak ugy hirtelen energiat kap az ember es lesz ereje?
2017. márc. 3. 14:13
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Kifejtettek bovebben,de nem emlekszem.De gondolom ez csak egy rovig ideig tart es annak ellenre,h a beteg jol erzi magat nincs jol es csak tovabb fog romlani az allapota.
2017. márc. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ők sem bírják könnyen, hiszen ők is emberek, de sajnos erősebb a kontroll tartásának vágya a saját testük felett, mint az éhezéssel járó szenvedés. Illetve 2 hét után a beteg már nem is érez éhséget.
2017. márc. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az önutálat és az éves utáni bűntudat sokkal erősebb bennük, mint az éhség vagy az élni akarás érzete

Van ilyen problémájuk, de szimplán erőt vesznek magukon, egy idő után pedig már hozzászoknak

2017. márc. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az anorexia egy sulyos mentalis betegseg, olyan, mint a depresszio. Az öngyilkossagnak ezen formajat valasztja az eveszvaros. Annyira utalja magat, hogy neki az eves lenne a kin. (tapasztlatbol beszelek)
2017. ápr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!