Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha naponta megeszek 3 almát...

Ha naponta megeszek 3 almát és megiszok 2 liter vizet akkor hány napig bírja ki a szervezetem?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 27. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ilyen tudományos kísérlet lenne,vagy ennyire le vagy csövesedve anyagilag,hogy nem telik kajára?
2016. ápr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
82%
😂😂😂
2016. ápr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Ezt mi honnan tudjuk? Magamnak adnék egy hónapot, már ha kihagyom az almát, mert azt nem bírom. Vannak tartalékaim különféle tápanyagokból, mert eddig nem ettem olyan nagyon rosszul, van némi elbontható izmom és felhasználható hájam is. Azért magnéziumot szednék. Ha lenne nyugtatóm, azt is, mivel engem frusztrál a gondolat, hogy bomlanak az izmaim...


De hogy veled mi a helyzet, arról fogalmam sincs. Azon túl, hogy agyban lehetnek gondok, legalábbis tájékozottság terén.

2016. ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Hogy érted, hogy meddig? Míg fel nem falon a hűtőt,vagy míg meg nem halsz.
2016. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Én volt, hogy 2 hónapig heti 1 almát ettem. (Röhögök, miközben ezt leírtam xd Hogy lehettem akkoriban ennyire gyökér?) Először is engem kórházba dugtak, 35.000ft/nap, ha nincs ennyid, akkor meghalsz/vitaminhiányos maradsz/tönkremennek a szerveid és éveken belül meghalsz. Én 3 hónapot voltam bent, nem volt jó... Mivel akkoriban 13 éves voltam, a csontjaim leálltak a fejlődésben, károsodtak is. Szervi problémáim nem lettek az éhezéstől, de voltak bőven a kórházban, akikről tudom, hogy már nem élnek. :/
2016. ápr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12 napot bírnál ki, utána leáll az anyagcseréd.
2016. ápr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5. hozzászóló, köszi, ez informatív. 2 hónap extrém hosszú, felmerül az emberben, hogy hogyhogy nem akadályozott meg a családod, akármilyen ügyes is voltál, ez azért nem kicsit feltűnő... Szóval 2 hónapot ki lehet bírni "szerencsés" esetben. Várható volt, de azért itt már rezeg a léc, nagyon sokan belehalnának sokkal előbb, az biztos.

Heti egy alma... Én nem tudnék röhögni, ez kristályos borzalom s emberek direkt teszik ezt magukkal... Ez még haladó anorexiásoknál is durva szintnek tűnik.

S miért pont cukrot szeretnek enni az anorexiások? Biztos jön ez valahonnan, de annyira abnormálisnak tűnik, hogy csak azt esszük, ami pont nem annyira fontos.

2016. ápr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az éhenhalásnál sokkal humánusabb módjai is vannak az öngyiloknak.
2016. ápr. 28. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nemrég láttam egy ilyesmi cikket egy csajról. A jó ötletéért cserébe anorexiát kapott :) biztos örült neki az egész család :D
2016. ápr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!