Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egész nap nem ettem, csak egy...

Egész nap nem ettem, csak egy salátát reggelire, és vacsorára benyomtam egy kínaiban vet rizstésztás pho levest. Legalább egy liternyit. Ugye nem reped szét a gyomrom? Nagyon fáj és feszít?

Figyelt kérdés
legalább egy liter leves meg tészta meg minden:S nagyon fáj felül a hasam, szét akar repedni :S ugye nem fog perforálódni a gyomrom?
2017. márc. 3. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy litertől valószínűleg nem. De máskor azért ne csinálj ilyet.
2017. márc. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy liter az mióta sok? Ennyit azért elég tipikus inni, nem? De ha neked mégis rosszul esik, mert pici a gyomrod, akkor máskor vigyázz.

Szétrepedni nem fog, ilyet kizárólag bulímiásokról hallottam eddig, akik sokkal durvábban nyomták tartósan. Egy liter még igencsak emberi mennyiség, a gyomrunk ennél azért ellenállóbb.

2017. márc. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszeri alkalomtol nem lesz bajod. Viszont elarulod, hogy miert nem eszel normalisan egy nap, többször keveset? Es mi ez a salata reggelire?
2017. márc. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tegnap 5 ablakot raktam be, és reggelire egy uborkás, jégsalátás paradicsomos salit ette, yoghurtos friss kapros öntettel, napközben meg annyira belefeledkeztem a munkába, hogy mire hazaértem, már olyan éhes voltam, hogy remegtem.
2017. márc. 4. 10:28
 5/5 A kérdező kommentje:
enyhén még mindig érzem az epémnél hogy érzékeny, meg kicsit még fáj, de már nem olyan mint tegnap hogy mozogni alig bírtam, és fenn volt a kaja a torkomban.
2017. márc. 4. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!