Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen olcsó, gyorsan elkészít...

Milyen olcsó, gyorsan elkészíthető, diétás reggelit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Eddig nem igazán reggeliztem mivel nem kellett olyan korán kelnem így délig nem is voltam éhes. Most viszont lett munkám és reggelente szendvicset szoktam vinni, de a sok kenyértől rengeteget híztam :\ Viszont éhgyomorra nem tudok almát vagy valami édesebbet (pl. zabkását) enni mert attól fáj a gyomrom. Mit javasolnátok? Ebéd ötletek is jöhetnek :)
2017. márc. 4. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:

A kedvencem a rántotta. Ebédre, mert nem reggelizek, de amúgy reggelire szokták inkább enni.

Persze nem tudom, milyen diétád van, mit szeretsz, mi laktat... Úgy tűnik, a kenyér nem, ha túl sokat ettél belőle. A tojásnak jobb esélyei vannak, persze sokan azt is kenyérrel eszik, ami nem feltétlenül gond, mennyiség kérdése. Bár ajánlom a zabpelyhes rántottát, szerintem roppant finom, pedig nem szeretem a zab ízét. De tojással érdekes dolgok történnek vele.

2017. márc. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rántotta mint diétás lol. Nagyon rossz a koleszterinnek, mivel iszonyat zsíros, szóval felejtsd el kérdező. Kalóriában is sok.


Jó ötlet pl. gyümölcssaláta, normál saláta, zöldséges tortilla wrap, hummusz+knäckebröd+olajos magvak túrós/juhtúrós/körözöttes/sajtkrémes cukkinitekercsek, sajtos mártogatós +zeller/répa/ubi

2017. márc. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!