Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tejtermekek tenyleg nagyon...

Tejtermekek tenyleg nagyon karosak?

Figyelt kérdés
Tehentej helyett mar kokusztejet iszok viszont a turot meg sajtot is nagyon szeretem. Tenyleg karosak?
2017. márc. 7. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Miért lenne karos? A tényleg szóval mire utalsz vissza? Honnan vetted ezt a badarságot? Vagy a Zsuzsika néni mondta? Válogasd mar meg honnan informálódsz...
2017. márc. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Nem mindegy, milyen tejtermék. A túró és a keménysajt pont jó, még laktóz is kevés van bennük (a sajtban akár nulla). A tejnél már bele lehet kötni a sok tejcukorba, persze az egészségesség téma túl komplikált és úgysem értenek egyet ebben az emberek... Sokaknak nem esik jól a tej, ez tény. Az emberiség nagyobb részének problémája van a laktózzal, s itt nem az orvosilag laktózérzékenyekre gondolok, hanem szélesebb körre.


Nehéz kiigazodni s bár nem tuti módszer, szerintem figyelj rá, hogy a tested mit szól a túróhoz, sajthoz vagy akármi máshoz. Ha kicsit sem vagy rosszul tőle, akkor szerintem ne problémázz ezen.

2017. márc. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, sőt, kifejezetten egészségesek.
2017. márc. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Élelmiszer...

Én konkrétan nem tekintem annat, de a személyes véleményem ellenére élelmiszer...

Nem káros, vagy egészséges...

Vannak alkotó elemei, amiknek egy részére szüksége van a mi szervezetünknek és táplál, meg van egy része amit egyszerűen kiszarsz, kipisilsz...

Ugyan olyan élelmiszer mint bármelyik másik... a mértéktelenség a káros nem maga az anyag... a tej totál ártalmatlanul el van a dobozában, senkinek nem árt semmivel...

Az oxigéntől is meghalsz gyorsan, ha mértéktelenül fogyasztod...

2017. márc. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Ugyanolyan káros minden, ami tejből készül, hiszen ugyanaz az alapanyaga!


A tejfehérjére, tejcukorra, hormonokra, antibiotikumokra, szójás tápra, oltóanyagokra, tömegnövelőkre, kémiai szerekre, gyógyszerekre ami benne van semmi szükséged.

2017. márc. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Ahogy önmagában karajra, tarjára, csirkemellre, banánra, paradicsomra, vagy durum tésztára sincs szüksége senkinek... és ha túlzásba viszi bármelyik fogyasztását egészen biztosan lesz valami hozzá köthető baja...

Ilyenek ezek a fránya élelmi "szerek"

2017. márc. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!