Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Baj ha napi 3 kávét iszok?

Baj ha napi 3 kávét iszok?

Figyelt kérdés
Én napi 3 kávét iszok meg már vagy 10 éve. Ha nem iszok meg annyit, este nagyon fáj a fejem és émelygek! Ez baj?

2017. márc. 11. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is :) Kotyogósat, úgyhogy ez a kérdés engem is érdekelne :D

(A vérnyomás-kérdés szempontjából nekem helyrerázza az amúgy nagyon alacsony vérnyomásomat, úgyhogy más jellegű egészségi problémákra lennék kíváncsi)

2017. márc. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tejeskávé?
2017. márc. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fejfájás leginkább elvonási tünet, ha pár napig kibírnád, elmúlna. A kávé még az én fejemben is kétes. Mellette és ellene is szólnak érvek. Inkább arra hajlok azért, hogy egészségtelen, mert terheli a hormon- és idegrendszert. Ki hogy bírja, én ideges vagyok, ha túl sokat iszom belőle. Csak az javít ezen, ha mellette cukorral csökkentem a stresszt (gyümölcsök, méz).
2017. márc. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez meg talan belefer az egeszsegesbe, de ha emelkedik az adagod, akkor mar karos! Meg ugye nem mindegy, hogy mennyit ertesz egy adag kave alatt.
2017. márc. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!