Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A szolocukor mire jo? Ha...

A szolocukor mire jo? Ha naponta eszek nem leszek cukorbeteg? Ha napi egy v ket kavet iszok az karos?

Figyelt kérdés
2016. okt. 3. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

most van szőlő,most inkább azt egyél, abban van

A mesterségesen előáálított szőlőcukor jó, gyorsan felszívódik - de nem kell túlzásba esni vele. 1-2 kávé még elmegy egy felnőttnél

2016. okt. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
minek szőlőcukor, tök felesleges. Mondjuk valami husszu fizikai megterheles után , jo gyors energiaforras. Kávé néha mehet, de azt sem jo tulzasba vinni.
2016. okt. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miert eszel szölöcukrot? Ures kaloria. Ha edeset kivansz, egyel friss gyumölcsöt! A kave nem olyan karos, de sok vitamin felszivodasat rontja es sokat kell inni, mert hat kihajtja belöled a vizet. En is kaveztam, de leszoktam rola es sokkal jobban is erzem magam.
2016. okt. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szőlőcukor arra jó, amikor mondjuk sportolsz vagy nehéz fizikai munkát végzel és hirtelen úgy érzed, kicsit elfogyott az energia, akkor bekapsz párat, gyorsan felszívódik és máris jobban érzed magad. Passzióból enni semmi értelme.
2016. okt. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 antistupid válasza:
Ez valamelyik bölcsészhallgató unatkozó, nép-energia-szívó álkérdése, vagy komoly? Szerintem, az előbbi...
2016. okt. 9. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!