Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha iszok kávét/energiaitalt/kó...

Ha iszok kávét/energiaitalt/kólát, akkor miért értem magam tőle rosszul, meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Iszok pl. kávét, mert szeretem az ízét, de utána annyira rosszul vagyok, meg fáradtak az izületeim, meg ilyenek. Miért? Alapból mindig fáradt vagyok, de még ezekkel sem tudok jobban lenni. Csak rosszabb. Mitől van?
2013. szept. 7. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Iszol mellé elég vizet?
2013. szept. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán a koffein tartalmuk miatt leszel rosszul. Vérnyomásod alapból nem magas?
2013. szept. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem vagy cukorbeteg?
2013. szept. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Voltam vérnyomásmérésen, akkor azt mondták, hogy nincs semmi baja a vérnyomásomnak. Viszont rosszul alapból vagyok. Nem mondható rosszul létnek, de ha mennem kell valahova pl. fáradt leszek, meg most is olyan fura nézni a monitort, mintha fáradt lennék, vagy nem is tudom. Nem tudom szavakba önteni az egészet.
2013. szept. 7. 14:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz koffeinérzékeny is.Az energiaitalban,kólában meg rengeteg sz.r van,nem csoda,ha valakinek a szervezete nem tolerálja.
2013. szept. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. A párom is folyton fáradt. Azt mondták neki ez azért van, mert elsavasodott a szervezete(amúgy nincs gyomorégése). Neki segített a késhegynyi szódabikarbóna egy kis pohár vízzel elkeverve.
2013. szept. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!