Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miert vagyok allandoan ehes?

Miert vagyok allandoan ehes?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon elvagyok keseredve es nem tudom mittevo legyek, az a helyzet, hogy nagyon nagyon ehes vagyok mindig, es sokat is eszek,de nem szeretnem, hogy tulsulyom legyen, viszont egyszeruen nem megy :( pl ebedelek es ugy erzem jol laktam,de utana megint ennek, es folyton falatoznek, es vacsorazok es utana is meg ennek es ennek es folyton kivanok mindent, barmikor tudnek enni, es ha elkezdek enni valamit nem birom abbahagyni, es ha nem eszek akkor erzem, hogy valami nincs rendben, erzek valamit a gyomronal, ilyen emelygeshez hasonlot, egyszeruen nem ertem :( korulbelul 3 honapja kezdodott es azota nagyon sokat eszek, feljott par kilo de nem olyan veszes (meg) , viszont szeretnek tenni ellene valahogy, kerlek adjatok tanacsokat mi lehet ez :( mi segithetne?

21/L



2017. márc. 12. 23:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Miket eszel pontosan?
2017. márc. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem eszel veletlen tul sok cukros lisztes dolgot? Lehet mindig magas a cukrod sok kajatol es hirtelen leesik amitol rad jon az ujboli ehseg.
2017. márc. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Valojaban mindig mast eszek: energiaital reggelenkent ha az nincs csppuchinot, reggelire szoktam venni vagy raffaellot vagy mogyoros csokit, vagy almas pitet vagy sonkas croassont, vagy mindkettot, ebedre rantott csirkemell, rizzsel vagy sultkrumplival,burgonyapurevel, vagy vannak napok amikor porkoltet, vagy valami tejszines csirket eszek, neha ezt kiegesziti gyumolcssalata, alma,banan,szolo,eper,malna, kozben hamzsolok chipseket, vagy puddingokat,fagyit, desszerteket, csokikat, vacsorara pedig nem mindig tudok enni,de sokszor abban az idoben nem is vagyok ehes, csak azert eszek, hogy kesobb ne legyek az, de utana ha hazaerek akkor is mindig kivanok valamit,es ha van itthon akkor befalok 3 -4 szendvicset, vaj,sonka,majonez, vagy egy pizzat, vagy egy pitet, vagy valami harapnivalot, es utana is ennek szivesen, csak sokszor nincs, vagy nem szeretnek annyit enni, mert akkor azt gondoljak, hogy uristen lany letere mennyit eszik. De sokszor van hogy egymas utani kombinacioban is eszek,pl egy pizza utan is ennek szivesen valamit, mondjuk szendvicseket, es sajna most is teljesen ehes vagyok :(
2017. márc. 12. 23:57
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem veszem eszre a kulonbseget, mert miota elek azota rengeteg lisztes dolgot eszek, egy virslihez is ket nagy szelet kenyeret eszek, es minden mast is nagyon sok kenyerrel szoktam, persze az utobbi idoben nem tudok rendes feher magyar kenyeret enni. De imadom az izet es az illatat is, edessegekbol meg volt egy idoszak,amikor nagyon nagyon dokat ettem, akkor is meghiztam, es utana megundorodtam tole, aztan megbekeltem vele visszajott es most ujra edesseg maniakus lettem, es nagyon sokszor kivanom. :/
2017. márc. 13. 00:00
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

mintha a saját történetemet olvastam volna.

hány kiló vagy?

2017. márc. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Jelenleg nem tudom mennyi vagyok, de atlagos sulyom van, vagyis amikor ilyen volt akkor volt kb 58-62 de sajnos nem tudom.

Magassagom 170

2017. márc. 13. 00:11
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
ház ez így nem tűnik olyan vészesnek, a leírtak alapján én kb 90kgra gondoltam
2017. márc. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De ha nem teszek ellene, akkor lehet csak rosszabb lesz a helyzet
2017. márc. 13. 00:17
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Kajak minosege miatt lehet az hogy ujbol megehezel. Egeszsegesen kiegyensulyozottan kellene enni. Most meg nem latszodik mert fiatal vagy. De sok ilyen ismerosom volt anno akik evekig ettel igy ,mint te aztan atlepve a 20-22 eves kort kokemenyen elkezdtek hizni mert idovel az anyagcsere lassul es ha szerencses is voltal hogy mem hiztal eddig ennyi zabalastol majd fogsz egyszercsal hirtelen. Ez nagyon rossz es egeszsegtelen kajalas. Probalj meg egrszsegesebben enni mert igy kesobb nrm csak elhizhatsz csunyan de ennek a sok minosegtelen kajanak az ossze vissza evesetol rengeteg egeszsegugyi problemad lehet majd. Egyel minosegibb es taplalobb kajakat es ha hozzaszoksz joval kevesebb eleg lesz a normalis kajakbol
2017. márc. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen sokat eszel, és nem hízol, akkor lehet, hogy az anyagcseréddel van valami probléma. Háziorvostól kéne kérni egy kivizsgálást. Ha minden rendben van, akkor lehet, hogy pszichés oka van (bánatevés). Nem ért valami stressz, veszteség, gyász mostanában?
2017. márc. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!