Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Érdemes így diétáznom?

Érdemes így diétáznom?

Figyelt kérdés
Van rajtam némi felesleg, amit leszeretnék dolgozni, viszont sosem edzettem. Olvastam, hogy érdemesebb egy viszafogotabb szénhidrát bevitel mellett dönteni, de nem kifejezetten diétás mennyiséggel. Nyilván tömegelésnek ebben a formában nincs értelme, mert csak jobban elhízom, de elvileg a diétázsnak sem, mert alig van rajtam izom. Szerintetek is érdemesebb egy tiszta étrenddel moderált szénhidrát bevitellel kezdeni egy jó ideig?
2017. márc. 21. 11:49
 1/1 anonim ***** válasza:

szia!

Leírnád, hogy mennyi felesleg van rajtad? (bocsi, hogy rákérdezek)

De kezdhetnéd úgy, hogy pl. a kedvenc kajád, amit naponta eszel, azt csak hetente ennéd, majd a többi cukros dologtól is apránként megválsz, majd egy picit odafigyelsz, hogy milyen lisztet használsz, étolajt lecseréled, stb...

És úgy állsz át, hogy észre sem veszed, és egy bomba nő leszel! (vagy férfi. ezt nem tudtam kivenni)

2017. ápr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!